Wpis z mikrobloga

Witam, chciałem się pochwalić kolekcją modeli kartonowych zbudowanych od podstaw przez mojego ojca. W 99% są one wykonane z papieru, resztę stanowią druty/klej/farba. Był o nim nawet artykuł w międzynarodowej gazecie Star Wars Insider, która niestety nie jest wydawana w Polsce ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Więcej zdjęć w komentarzach.

#starwars #chwalesie #modelarstwo #modelarstwokartonowe
KrulSzczuruw - Witam, chciałem się pochwalić kolekcją modeli kartonowych zbudowanych ...

źródło: comment_nv77sjXJSSdVJ14lmS5PyiONS0TGLANk.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KrulSzczuruw: czekaj czekaj, to zdjęcia z galerii warminskiej, bylem na tej wystawie i z tego co pamietam to bylo napisane przy modelach ze wykonuje je małżeństwo wspolnie, zona zajmuje się malowaniem modeli. Wyczuwam zarzutke, szczegolnie ze tej wystawy juz od dluzszej chwili nie ma, bo zostala zastapiona przez wiosenna instalacje.
  • Odpowiedz
@Finsky: Na tej wystawie było kilkanaście modeli. Te kartonowe czyli sokół millenium, 4x x-wing oraz 3x at-at są wykonane przez mojego ojca. Pozostałe modele były plastikowe wykonane przez braci Kulesza oraz małżonkę jednego z nich.
  • Odpowiedz
@KrulSzczuruw: Podoba mi się malowanie tych modeli, fajne jest to, że nie wyglądają na sterylne, tylko sprawiają wrażenie jakby naprawdę były na służbie Imperium/Republiki.
  • Odpowiedz
@KrulSzczuruw: Czy wiesz może, gdzie w najbliższym czasie Twój tata wybiera się na wystawę? Albo czy słyszał o jakiejś fajnej wystawie? Chciałbym zobaczyć modele na żywo (o ile by je wystawiał) , a i mój tata może by w końcu coś pokazał szerszej publiczności :)
  • Odpowiedz