Wpis z mikrobloga

1. nie oszukał nas w końcu. Nie udało mu się.

2. sprawa została zamknięta tak jak miała być na początku.

3. tego wcale się nie bał.


Autorowi afery jednak zmiękła faja i nie zgłosił faktu, mam nadzieje więc że następnym razem jakiemuś pryszczatemu dzieciakowi się powiedzie i zostaniesz #!$%@? na pieniążki. Pozdrawiam

#incore00gate
  • 22
  • Odpowiedz
@POKEMOON: Wiedzialem ze tak bedzie. Tez mam nadzieje ze go wyruchaja na hajs tak ze kukle beda dlugo swedzialy. A tamtej frajerek teraz siedzi i sie cieszy ze mu sie udalo. I zaraz bedzie dymal kolejnego frajera

brawo bimbadil
  • Odpowiedz
Trochę słabo że nie doprowadził sprawy do końca, tak jak to było mówione. To że nie oszukał akurat jego nie znaczy że nie wyruchał kilkunastu innych osób, za co powinien ponieść konsekwencje ;/
  • Odpowiedz
@POKEMOON: #!$%@? kolejny inteligent wyciągnął część z kontekstu. Jak czytać nie umiesz to już Twój problem.
Daj linka do tego komentarza całego a nie #!$%@? bez sensu. A teraz #czarnolisto
Spływaj i usuń konto.

@Schulz: @tomankooo: @jak_to_mozliwe: @SweetDreams: @morfeuszNo1: Moi drodzy tutaj macie link, do całego mojego komentarza a nie samą część do tego co gościowi powyżej pasowało: http://www.wykop.pl/wpis/16728983/#comment-57926465 - wierzę w to, że macie więcej
  • Odpowiedz
@bimbadil: nie dziwię się Tobie, pan osrany cwaniak siedzi pewnie teraz i zawziętością przegląda ten tag, więc jak coś tutaj zdradzisz co zamierzasz zrobić, to od razu będzie wiedział. Mam nadzieję, że zagrasz z nim na takim multiplayerze, że odechce mu się już gierek i gtx970 do nich ;) Jak coś to wołaj :)
  • Odpowiedz
@POKEMOON: Przecież @bimbadil mówił parę dni temu, że jak coś się zmieni to będzie informował, wystarczyło śledzić tag uważnie... Niektórzy to chyba by chcieli wideo z ukamienowania tego typka, żenada jak łykacie pelikany gówno-wnioski kogoś zupełnie nie związanego ze sprawą :D

Czarnolisto... aktualizacja w toku 99%.
  • Odpowiedz