Wpis z mikrobloga

@Hideki1337: tak, będzie update, co do questów: ja jestem w trakcie tworzenia leszkowego questa, i @huffy ma mi znaleźć kogoś do zrobienia paru lokacji. Poza tym - hej, pomózcie nam, my też nie jesteśmy w stanie na okrąglo wymyślać nowych rzeczy i ich implementować od razu.
Mapy w życiu nie robiłem ale spróbuje wieczorem. A quest też postaram sie jakiś ogarnąć chociaż fabułe. Przydało by sie zrobić jakiś ludzki resp dli bo one są optymalne dla >200 lvla a jest tylko jeden dobry spot reszta albo za dużo trzeba biegać albo dostajesz 5 na klate jedynie na cotopaxi jest git i przez to jest oblegany. Wcześniej jak jeszcze tam siedziałem to w ciągu godziny co najmniej 5-10 osób
@Hideki1337: Spam boty na innych otsach? Po pierwsze my tu nie chcemy patologi z otserverlist, a po drugie nie jesteśmy aż tak upośledzeni by "psuć" komuś otsy reklamując własny. Fajnie by było gdyby ktoś na Mirko spamował zaproszeniem na inny server? Reklama będzie, ale na wykopie - wtedy, gdy będzie więcej zachęcających rzeczy.
W sumie racja dlatego trzeba ogarnąć pare osób które by wam pomogły ja mogę powymyślać skomplikowane fajne questy, jak mapowanie mi idzie zobaczę wieczorem bo nigdy tego nie robiłem.