Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie ##!$%@? #broda
siedze sobie i wyrywam włosy z brody....
macie jakieś patenty na równanie brody ? Może ktoś poleci maszynke ? Włosy brodowe przekroczyły już 5 cm długości ;)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@plumkajacy_kalafior: Tez mam krecone na brodzie, powiedzmy od 5 lat rosnie swobodnie wiec podziele sie doswiadczeniami. Oliwka bambino dla dzieci i szczotka ze szczecina dzika. Sa pewnie jakies woski do brody z wyciagiem z #!$%@? za 70zl ale oliwka raz w tygodniu ladnie zmiekczy skore twarzy i wlosy na brodze i kosztuje 5zl a szczotka w rosmanie z 20zl. Czesz najpierw pod wlos, potem odwrotnie w celu uksztaltowania zarostu. Kazda
  • Odpowiedz
@Alkoblito: no ja na sucho plastikiem. Dobra, chyba po prostu zgole ten badziewix bo nie chce mi sie bawic w jakies oliwki i inne gówna. Jak juz wyłysieje za pare lat to zapuszcze brode z powrotem co by mieć włosy na głowie jakieś. Nie lubie wąsó swoich bo nei rośnie mi hitlerówka. Broda gęsta. Wąsy też w miare gęste ale hitlerówki brak if u know what i mean.

Przydała by
  • Odpowiedz
@plumkajacy_kalafior: No rozumiem, mi sie grzebyki lamaly na wasach po dwoch dniach bez czesania. Kiedys mialem maszynke remingtona, miala taki wysuwany dzyndzel do zostawiania "kilkudniowego" zarostu i komplet fajnych koncowek plus dlugo trzymajaca baterie. Kosztowala cos okolo 120-150zl i bylem z niej zadowolony. Z pewnoscia sa jakies specjalistyczne blogi dla brodaczy i tam maja jakies polecane maszynki, warto sprawdzic
  • Odpowiedz
@TrebuniTutek: Stosuje jako odzywke, zmiekcza zarost i skore na twarzy. Potem jak juz spluczesz oliwke to broda dalej jest miekka i latwo sie rozczesuje. Co do strzyzenia to po prostu zwiazuje jak w kucyk i ucinam 1-2 cm z konca plus drobne poprawki przy wasach
  • Odpowiedz