Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: a matkę boską nosisz w ilu klapach? pomogła ci? wg mnie nie, jak widać. A w usa sami debilni polacy, chodzić na twoje wykłady....hahaha, o czym? o donoszeniu? o pieprzeniu głupot? o wciskaniu ciemnoty? Daj se siana.
  • Odpowiedz
@kszysiuu: l.w. przewyższa doktorów politologii - ilu znasz co zasiadają w sejmie? człowiek się kształci przez całe życie, prawie każdy milioner był kiedyś pucybutem i jest bez wykształcenia, więc kto tu jest mało inteligentny ten co się uczy całe życie w szkole teorii czy ktoś kto osiąga cele w praktyce w życiu bo ja myślę że ci drudzy mają przewagę.
  • Odpowiedz
@roman-nowak312: "człowiek się kształci przez całe życie, prawie każdy milioner był kiedyś pucybutem i jest bez wykształcenia, więc kto tu jest mało inteligentny ten co się uczy całe życie w szkole teorii czy ktoś kto osiąga cele w praktyce w życiu bo ja myślę że ci drudzy mają przewagę" zgadzam się z tymi słowami, aczkolwiek nie 'pijem' do jego wykształcenia, chociaż dobrze zauważyłeś, nie dość, że jest pominął się z inteligencją
  • Odpowiedz