Wpis z mikrobloga

#ewatylman

http://epoznan.pl/news-news-65028-Nieczynne_przystanki_na_Moscie_sw._Rocha._Beda_prowadzone_dzialania_w_sprawie_zaginiecia_Ewy_Tylman

W artykule widnieje informacja, że policja zamierza przeprowadzać akcje związane z ET, ale rzecznik Borowiak oznajmia, że pytania dotyczące działań należy kierować do prokuratury.

To ciekawe, bo kiedy miała być przez policję przeprowadzana akcja z psami z DE, to rzeczniczka prokuratury stwierdziła, że wszelkie zapytania należy kierować do policji.

Dziwne to bardzo.
  • 20
@groszek_z_marchewko: nosz kurde, zamiast normalnie potwierdzić jak na normalne służby przystało to się migają w kółko

rzecznik wielkopolskiej policji nie potwierdza zaplanowanych na ten dzień działań policji, ale też nie zaprzecza
@groszek_z_marchewko: skoro wyłączają most, to pewnie będą szukać śladów. To pewnie dzięki jednemu pieskowi, który najwyraźniej naczytał się teorii Rutka o Ewie przechodzącej na drugą stronę mostu. Pamiętacie, policja się zapierała, że na bank nie szła i mają dowody. Tylko jakos ich nie przedstawili.
@lavinka: tym bardziej, że przecież Ewa mieszkała niedaleko, to przecież tam wszędzie jest jej zapach. Ja rozumiem, jakby to była inna miejscówka, ale tam? Najpewniej psy idąc dalej zaprowadziłyby śledczych do jej bloku i tyle z pokazówki. Kto wie, czy tak nie było.
@fl4izdn4g: Wydawało mi się, że wyłączają przystanek od tej strony, od której zaginęła Ewa. Czyli chcą mieć spokój na moście od strony, z której szli z niebieskim. Ale badać będą na pewno obszar większy.
tym bardziej, że przecież Ewa mieszkała niedaleko, to przecież tam wszędzie jest jej zapach. Ja rozumiem, jakby to była inna miejscówka, ale tam? Najpewniej psy idąc dalej zaprowadziłyby śledczych do jej bloku i tyle z pokazówki. Kto wie, czy tak nie było.


@groszek_z_marchewko: Ewa nie mieszkała niedaleko od mostu Rocha. Co najwyżej mogła spacerować mostem udając się z pracy np. na Stary Rynek i tyle. Aby psy mogły zaprowadzić śledczych do
Moim zdaniem jest na to wszystko za późno. Ludzie wierzą w to, że zapach utrzymuje się do pół roku. Ok, ale co ma na celu sprowadzanie psów po 3 miesiącach? Nawet jeśli te psy "wywąchają", że Ewy nie było przy wodzie to co dalej? Sprawdzanie obrazu z kamer, szukanie świadków? To wszystko jest już nic nie warte, bo świadków nie będzie już więcej, odcisków już nie ma, samochody i telefony też już
@fl4izdn4g: jasne, nie określimy co znaczy 'niedaleko'. Natomiast uważam, że o wiele łatwiej będzie psom wyłapać jej zapach na moście Rocha, który jest jednym z kilku łączników Rataj z centrum Poznania, gdzie zazwyczaj szanse/zwyczaje/możliwości pojawiania się jej byłyby o wiele większe, niż z innego miejsca, w pobliżu którego nie mieszkała, np gdyby akcja poszukiwawcza działa się na rondzie Obornicka.
@fl4izdn4g: Za przeproszeniem? Ja pojmuję, że Państwo się z @Aiko18 jajnikami na umysły pozamieniali nawzajem i trudno Wam rozumieć, kiedy ludzie wypowiadają się poprawnie złożonymi, ba, czasem nawet wielokrotnie, zdaniami w języku polskim, ze szczerą chęcią wymiany poglądów na KONKRETNY TEMAT, a mianowicie #ewatylman , jednak polecam odpowiadać na temat, a nie tylko wymiotować obelgi, bo to po prostu jest #!$%@?. #karyna
@groszek_z_marchewko: Wow wybacz moje zacofanie umysłowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poziomem elokwencji nie dorównuję Ci do pięt. Wiesz jak się od urodzenia przebywa w piwnicy to tak już niestety jest.
A tak na poważnie to nie mam zamiaru wchodzić z Tobą w utarczki słowne bo to nie jest Karynoland. Jeżeli tego oczekujesz to zapraszam na FB. Z mojego punktu widzenia Twoja wypowiedź była nieskładna. Jestem tylko gościem
@groszek_z_marchewko: Moim zdaniem po to robią to wieczorem może będą prowadzić drugie czynności procesowe z udziałem Adama Z. Wydaje mi się że to wszystko za późno. Nic już nie znajdą a do tego Adam znowu ściemni. To bez sensu.

Przypuszczam że prokuratura jest odpowiedzialna za te czynności dlatego do nich kierują zapytania a nie do policji.
@Lee_Moses: Jakby mieli jakieś dowody, to po trzech miesiącach ruszyłby proces. Przedłużenie aresztu niebieskiemu to tylko dowód na to, że guzik na niego mają. I guzik wiedzą.