Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Lechu! Miałem okazję rozmawiać z Jarkiem Wałęsą. Na jego profilu Facebooka starałem się wyjaśnić wszystko to, co można mieć do powiedzenia w tym temacie. Myślę, że Jarek doskonale rozumie mnie i traktuje to z wielką sympatią podobnie jak Twoja rodzina. Masz za dużo na głowie! Zostaw to. Niechaj pozabijają się. Niechaj w tym kraju jakim jest Polska próbują swoich sił by Cię znieść z piedestału historii. Nie uda się! Nikt Twojego imienia nie zniszczył. Paru dysydentów z Kaczyńskim na czele będzie jeszcze trochę wojować. Tylko trochę. Mnie to śmieszy. Przyglądaliśmy się z Jarkiem dokumentom. Nie powalają, a raczej rozbawiają swoją nieudolnością, przypadkowością doboru, a niby Twoim charakterem pisma wręcz zahaczają o karykaturalność. Ci co teraz są, mają swoje 5 minut! Czymże jest te 5 minut w obliczu tego czasu jaki musiałeś poświęcić na stawianie fundamentów pod niepodległą Polskę. Masz więcej Przyjaciół niż ktokolwiek i gdziekolwiek. Tak zostanie. Chociażbyś wątpił...:) Dbaj o siebie i wypoczywaj. Z uśmiechem. Karol Chum.
  • Odpowiedz