Wpis z mikrobloga

@wtf24: ja przekornie piszem choć nie chcem to jakoś tak to pasuje do tych co się same nazywają jakie nicki awatary loginy ... skocz se na 4programmers.net bom ja programmer i ta jest taki nick kamienikupa... śmieszne co albo stareskarpety... no jak z Tobą by tu rozmawiać jeśli się sam tak byś nazwał dobrowolnie...
  • Odpowiedz
@olo-zbytek: kawał wacka z ciebie koleś... a może Ty dał byś se radę sprawdzić ile to jest binarnie dodać 1111 do 1001 lub w języku elektroników BCD... zyskałbyś prawdziwą wartość dodaną chopie !!!
  • Odpowiedz
@Kocham_Koty: TW_Piotrowicz to jest z założenia chyba jaki bezmózgowiec co się śm,iesznie chce za komucha... który skazywał ludzi Solidarności w tamtych czasach a tera się inaczej uczesał... i jest coool... no to gratuluję mnie się kojarzy z wackiem... bo ja nie wierzę aby to był prawdziwy chyba ze jaki inny np. wacek jaki no przeca bez imienia i jakich innych wskazań to niejeden Burek na imie mu pies...
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Oj masz się do czego przyznawać. A jedna z pierwszych może być to gdzie się podziały brakujące dokumenty co otrzymałeś jak byłeś prezydentem które wróciły potem z dużymi brakami.
  • Odpowiedz