Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z pod tagu #netflix, opdaliłem ostatnio darmowy miesiąc i obejrzałem już
- #jessicajones (nie lubię marvela, ale to jest mało superbohaterskie i w sumie może być)
- #narcos (podobało mi się, ciekawa historia)
- #bojackhorseman ( już kończę, nawet zabawny)

Jest coś jeszcze ciekawego z polskim audio lub napisami? Better call Saul odpada, bo nie widziałem jeszcze Breaking Bad. Daredevil też raczej nie bo tak jak napisałem nie lubię zbytnio marvelowych seriali :)
  • 17
  • Odpowiedz
@StormtrUper: ja przy Jessice odpuściłam po 4 odcinku, zbyt słabe, za to Daredevila obejrzałam z wielką przyjemnością, daj mu szansę i zobacz chociaż jeden odcinek :)
  • Odpowiedz
@Reality
zastanawiam sie nad netflixem bo zbliza sie premiera daredevila i zastanawiam sie jak jedt z tymi napisami z wtyczek, mowisz ze ta apka smartflix pozwala na wczytywanie napisow, skad one sie biora i czy wiekszosc jest dopasowana? Przykladowo powiedzmy chcialbym obejrzec jakis starszy serial np scrubs albo that 70s show, czy napisy beda zsynchronizowane?
  • Odpowiedz
@zlyczarek: Są chyba do wszystkiego, a jak nie, to wgrywasz swoje. Teraz Netflix ma już sens w 100% i gadanie niektórych "hurr nie po polsku durr, szkoda kasy wydawać" nie jest żadnym argumentem.
  • Odpowiedz
@reality domyslam sie ze te nowe seriale czy filmy beda mialy napisy, ale wlasnie boje sie o te stare ulubione czy beda sie synchronizowac, bo zawsze tyle wersji napisow wychodzilo do roznych wersji filmow z roznymi fpsami itp, dlatego mnie to ciekawi, bo jesli bedzie wszysko ok to chyba bede tylko netflixa ogladal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zlyczarek: No wiem że fajne, bo oglądałem dawno na Comedy Central, ale to tylko tak, bo leciało. Zwracam honor, że nie ma defaultowo przy KAŻDYM filmie tego Polish. Myślałem że przy każdym, bo jak na razie wszystkie co chciałem, miały kilka różnych wersji polskiego (pewnie dodane przez oglądających i jakoś zweryfikowane przez adminów). Jest ta opcja Upload, ale nie mogę znaleźć polskich .srt.
  • Odpowiedz