Wpis z mikrobloga

@PIGMALION: nie próbowałem, ale też o czymś takim myślałem. Pytanie - na jak długo wystarczy ten power bank (godzina? Dwie? Osiem godzin?)? Niektóre power banki nie mogą być ładowane, gdy są używane. Rozumiem, że chcesz odpalić funkcję załączania się nagrywania, gdy kamera wykryje jakiś obiekt?
Myślę, że połączenie typu Power Bank Xiaomi 16000 mAh + Kamerka z funkcją wykrywania ruchu + ustawienie wyłączenia LCD np. po kilku sekundach od załączenia nagrywania
@PIGMALION: bezpośrednio z gniazda zapalniczki powinna mieć cały czas zasilanie ta kamera to po co powerbank?
Ewentualnie jak nie ma napięcia po wyłączeniu stacyjki to taniej przerobić elektrykę...
@PIGMALION: Taniej w twoim wypadku doprowadzić nowy kabel zasilający do gniazda zapalniczki z osobnym bezpiecznikiem. Mniej problemu i można również pokusić się o wyłącznik do tego. Bardziej sprawdzony temat.
@luk999

Probowalem,dziala-tylko musi byc powerbank ktory mozna jednoczesnie ladowac i ktory w tym czasie laduje.Ale przy slonecznym dniu istnieje ryzyko wybuchu powerbanka (jego temperatura pracy 0-40 C)wiec z tej opcji zrezygnowalem.