Wpis z mikrobloga

@Cyfranek: Tą ankietę wypełniłem, pytam o "Można także wziąć udział w bardziej szczegółowym badaniu na temat zwyczajów zakupowych związanych z e-bookami i korzystaniem z wersji mobilnej ich strony WWW. Księgarnia obiecuje wtedy przesłanie na adres poczty elektronicznej "unikalny kod rabatowy uprawniający do pobrania za darmo jednego z trzech produktów z publio.pl". No to ja już czekam na kod..."
@keisut: Aaa, przepraszam, nie zatrybiłem. No to po 9 czy 10 punkcie jest kod na 25% i wtedy jesteśmy dopytani, czy chcemy brać udział dalej... Jeśli tak, to na końcu obiecują przesłanie kodu na bezpłatną książkę.
@keisut: No cóż, ja podałem maila, który już mają w bazie newslettera, więc nie miałem takiego pytania. Może więc w Twoim przypadku, trzeba się zapisać i dopiero zaproponują dalej?
@obywatelw: @keisut: Mam potwierdzenie z Publio, że ta druga część dotyczy osób wcześniej zapisanych do newslettera. Ja akurat byłem zapisany na niego "od zawsze" i nie wiedziałem, że to jakaś "specjalna" część. Uzupełniłem wpis na blogu.