Wpis z mikrobloga

Mireczki, nawiązując do tego wpisu - przemyślałem swoje zachowanie i postanowiłem coś z tym zrobić.

Jako, że społeczność mirko uznała, że Pluton to jednak planeta ( #popularnaopinia ) i jego brak na ścianie to zniewaga dla tego małego ciała niebieskiego oraz kosmiczna poprawność polityczna (a z kosmiczną poprawnością staram się walczyć!), uznałem, że najlepiej będzie go powiesić obok swoich większych sióstr i braci. Jednakże nie mogąc tak drastycznie zmieniać swojego podejścia (nadal uważam, że #plutontopodplaneta), uznałem, że w Panteonie Planet nie znajdzie się już dla niego miejsce! Niestety musi się z tym pogodzić a im szybciej to zrobi, tym lepiej dla niego i dla jego popleczników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pluton zawisł więc na Odległych Rubieżach ( ͡º ͜ʖ͡º), tam, gdzie nikt nie będzie mu przeszkadzał, nikt nie będzie go wytykał palcami i nikt nie będzie mu mówił, czy jest planetą, czy podplanetą! Niech sobie tam spokojnie egzystuje i czeka na lepsze jutro.

#kosmos #kosmosboners #diy #zrobtosam #planety #pluton #plutontoplanetatakzostalemwychowany #heheszki

Wołam też kilka mam nadzieję zainteresowanych osób (zawołałbym plusujących smutnego Plutona ale to 443 osoby...)

nicniezgrublem - Mireczki, nawiązując do tego wpisu - przemyślałem swoje zachowanie i...

źródło: comment_G5YTawkJbOZ5K3VdrrBzSTKodrLtRpqb.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@nicniezgrublem: Eris Ci wybaczam, bo pomimo tego że jest praktycznie takich samych rozmiarów co Pluton, to nie mamy dobrych jej zdjęć.

Ale taka Ceres jest dużo bliżej nas, a nie na jakimś zadupiu transneptunowym i nie ma jej na ścianie.

Żądam parytet dla karłów!
  • Odpowiedz
@nicniezgrublem: poprawność polityczna to uznawanie plutona za planetę, bo jeszcze się obrazi
nic tylko czekać aż swoich "praw" zaczną dochodzić wspomniane ceres, eris i im podobno. Kto jeszcze? Może Układ Słoneczny dla komet??!
  • Odpowiedz
@nicniezgrublem: no i dałeś teraz precedens lewakom od kosmiczej poprawności politycznej. Zaraz się pojawią posty o zawieszeniu zdjęć Ceres i innych wynaturzeń. Co dalej? Księzyce, podplanety? może komety? Asteroidy?
Będziesz tego żałował!( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz