Wpis z mikrobloga

Trade deadline się zbliża, Wojnarowski napisał, że GM zaczynają faktyczne rozmowy o wymianach, także nic nie zaszkodzi na zebranie kilku plotek w jedno miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Iman Shumpert z Cavs ponoć jest dostępny na rynku.
- Clippers aktywnie handlują Griffinem i nawet złożyli ofertę Nuggets (Blake i Lance za Jokica, Bartona, Gallinariego i Farieda). Doc Rivers zaprzecza plotkom, ale kto by tak nie zrobił chcąc wytransferować takiego gracza... Warto dodać, że Clippers bez Blake'a jest 16-5.
- Jak co roku wraca plotka o transferze Rubio z Wolves (Rockets, Knicks, może Pacers?)
- Hawks chcą zrobić reset i są gotowi wymienić wszystkich zawodników oprócz Kenta Bazemore, ale najchętniej wymieniliby Teague i Horforda.
- W nawiązaniu do poprzedniego punktu, pojawiła się plotka o trójstronnej wymianie między Hawks, Rockets i Heat. Do Hawks miałby powędrować Howard (jego rodzinne miasto), Horford i Teague do Miami, a Houston zgarnęłoby Dragica, Whiteside i Andersona. Hawks chcieliby też pozyskać Winslowa, jednak Pat Riley odrzuca taką możliwość.
- Victor Oladipo i Tobias Harris z Magic będą dostępni na rynku.
- Raptors będą chcieli ściągnąć do siebie jakiegoś silnego skrzydłowego, główni kandydaci to: Thaddeus Young, Ryan Anderson, Kenneth Faried i dwójka z Phoenix Morris i Tucker.
- Bucks chcą się pozbyć Monroe i MCW.
#nba
  • 8
W nawiązaniu do poprzedniego punktu, pojawiła się plotka o trójstronnej wymianie między Hawks, Rockets i Heat. Do Hawks miałby powędrować Howard (jego rodzinne miasto), Horford i Teague do Miami, a Houston zgarnęłoby Dragica, Whiteside i Andersona. Hawks chcieliby też pozyskać Winslowa, jednak Pat Riley odrzuca taką możliwość.


@siwy24: Co za niedorzeczna wymiana dla Hawks. Oddają 2 świetne karty przetargowe a dostają Howarda na 3 miesiące z opcją że się nie wyoptuje
Każda plota warta komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Iman Shumpert z Cavs ponoć jest dostępny na rynku.

Na początku pomyślałem że to idiotyzm, ale jak zajrzałem na statsy Imana to uznałem że powinni to zrobić. 32% za 3 i 38% FG w 30 meczach na 24 minuty gry oraz lepiej wyglądają bez niego na parkiecie. Wymieniać. Tylko komu by się przydał i kogo by za niego dostali?


Clippers