Wpis z mikrobloga

@Lerhond: podświetlenie obowiązkowo. za 250 wątpię, ale nie śledzę cen od dawna. Mając kindle od 2 lat, myślę że z inną marką można próbować jak ma dobre opinie, chociaż kindle jest super
@Lerhond: W tej cenie teraz to chyba tylko używany Kindle. Ale jeśli się nie pali, to nowe Kindle 7 bywają "napromocyjnie" w niemieckim Amazonie po 50 EUR (wersja z reklamami, przesyłka do PL przez pocztowego pośrednika). Tu poradnik jak najtaniej kupić: http://cyfranek.booklikes.com/post/1046359/jak-kupic-czytnik-amazon-kindle-w-niemieckim-oddziale-amazon
Wersja bez reklam bywa wtedy za 63 EUR (ta jest z bezpłatną wysyłką do PL). Blisko Twego założenia cenowego. Ale do takiego poziomu cenowego, to trzeba poczekać na obniżkę.
@Cyfranek: widziałem Twojego bloga już wcześniej, ale dzięki za pomoc. Nie kupuję dla siebie i z pewnych powodów nie może być używany - dlatego też pytam o może nawet model sprzed paru lat, ale nieużywany. Raczej się spieszy, nie musi być na wczoraj, ale miesiąc też nie mogę czekać.

A możesz polecić jakiś czytnik, który nie jest Kindlem i kosztuje właśnie coś około 250 zł? Na razie chyba wygrywa Pocketbook Mini
@Lerhond: Pocketbook Basic Touch powinieneś dorwać w tej cenie. Model chyba 624. Mam go od ponad roku i jestem zadowolony. Nie ma jedynie podświetlenia, ale jeśli o mnie chodzi to nie robi mi to różnicy.
Sporo czytam jak najdzie mnie ,,faza" i nie było z nim problemów. Synchronizacja jest przez dropboxa, send to pocletbock (coś jak email) i chyba coś tam jeszcze. Ale i tak najczęściej kabel do komputera i wzium.
@Derol: Basic Touch kosztują około 350 zł, chyba że coś źle patrzę. Wiem, że jest dobry, ma go moja siostra i też jest zadowolona, ale tutaj jest za drogi.
@Lerhond: To w sferis z tego co pamiętam kosztował właśnie około 250. Pamiętam, bo to miał być prezent dla mnie i specjalnie nie chciałem by różowy wydał zbyt dużo. Nie umiem Ci powiedzieć jednak,czy trafiłem na jakąś spora promocje, czy co to było.