Wpis z mikrobloga

#syria

I jeszcze jedno do rozważenia. Czy NATO, poczyniło już jakieś ruchy, które mobilizowałyby część wojsk, lub czy same Stany już tego w EU nie zrobiły. Turcja napewno będzie agresorem, więc trudno się spodziewać żeby aktywnie brali udział. Przewiduje że raczej USA będzie chciało rozegrać tą partie, cudzymi rękoma w 100% (Turcja, AS)

jedyne co jest niebezpieczne, to dostęp karaluchów do głowić nuklearnych w związku z programem Nuclear Sharing. Inna sprawa czy samodzielnie z pominięciem Waszyngtonu będą w stanie je uzbroić.
  • 11
  • Odpowiedz
@Lemartez: nie ma szans na uzbrojenie tych głowic i nie są to duże głowice(taktyczne nie strategiczne, chociaż takie coś walnie naprawdę porządnie). O ile pamiętam ale nie wiem czy ruscy nadal to utrzymują mieli artylerię z taktycznymi ładunkami o mocy 20 kt.
  • Odpowiedz
@Zacz: Kumaj się z kim chcesz, ale wiedz że na "przyjaźni" z Rosją Polska nigdy nie wychodziła najlepiej. Mam nadzieję że Ty i Tobie podobni nigdy nie będziecie piastowali stanowisk na których moglibyście do czegoś takiego doprowadzić.
  • Odpowiedz
mimo ich nie chęci do atakowania nas?


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

@Major_Kogz: Serio? Rozbiór Polski, lata 1919 - 1921, Pakt Ribbentrob - Mołotow, "wyzwolenie" Polski, lata PRL i drenowanie kraju. Rzeczywiście Rosja nie chciała nas atakować xDDD Poza tym Rosja nadal uważa Polskę za swoją strefę wpływów, na rękę jest jej to że jako naród żremy się ze sobą itp. Nie wiem jak można tego nie zauważać.
  • Odpowiedz