Wpis z mikrobloga

Muszę owinąć przewody elektryczne czymś co się nie spali, nie wydziela substancji szkodliwych podczas podgrzania i nie przepuszcza wody.

Konstruktor bojlera tak umieścił przewody że może na nie nakapać, tak samo z układem sterującym (model znany z tego rodzaju usterek)

Tak więc chcę wsadzić coś aby woda poszła bokiem ale aby się nie struć, lub nie spalić

Myślałem o wacie szklanej ale czytam, że przepuszcza wodę i nasiąka?

Pomóżcie

#diy #boiler #dom #pomocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zrobtosam #elektryka #hydraulik #naprawy
  • 12
@klonpvv: raczej pojedź do jakiejś hurtowni elektrycznej, koszuli dużych średnic są używane w elektryce/elektroenergetyce powszechnie, m.in. do zabezpieczania łączeń przewodów w ziemi. Są nawet takie z klejem termotopliwym tak że takie połączenie masz idealnie hermetyczne.
@czeskimarian:
@wonsz_smieszek: głównym problemem uważam jest to żeby w razie iskrzenia lub grzania się (chociaż mało prawdopodobne) coś się może wydzielić. Poprzedni właściciel umieścił bojler w sypialni więc wiecie o co chodzi

Taśma od wydechu (na chłopski rozum) używana ma zewnątrz może wydzielić syf bo go nikt nie wdycha.

Już myślałem o taśmach izolacyjnych ale jeśli owinę dookoła i woda przejdzie (bo np dobrze nie przylgnie) to mogę spowodować nawet