Wpis z mikrobloga

@krz4k @crackhack @Middle-Earth

PIWO W PRZYSZŁYM TYGODNIU?


@maxie: nie wiem, nie umawiam się z obcymi, w dodatku z 3ma facetami z wykopu, cenie sobie prywatność, a wykopki mają idiotyczne pomysły, jak wrzucanie obcych psów zdjęć lub komentowanie wyglądów, zachowań innych wykopków na wykopie. Nie wiem czy strach się bać :P. @crackhack ty już znasz moje zdanie na ten temat, prawda? :)
  • Odpowiedz
@Middle-Earth: Wat? o_O Na kogo ja tu cały czas trafiam, nie da się normalnie odpowiedzieć na pytanie czy człowiek nie czuje strachu jeżdżąc berlińskim metrem? Wtf
  • Odpowiedz
Wat? o_O Na kogo ja tu cały czas trafiam, nie da się normalnie odpowiedzieć na pytanie czy człowiek nie czuje strachu jeżdżąc berlińskim metrem? Wtf


@Zuler: normalni ludzie nie zadają takich pytań pod wpisami o spach i nie klną. Spytaj się pod tagiem #berlin a nie pod tagiem #dziendobry czy #smiesznypiesek. Wymiotuję już muslinami, imigrantami, czarnymi wiadomosciami, komentarzami.
  • Odpowiedz
@maxie @crackhead to ustalmy coś konkretnego na przyszły weekend :D jestem dość nowy w berlinie i nikogo nie znam w sumie (ale gdzie kreuzberg to juz wiem xD). Mozemy przeniesc rozmowe na jakis inny, bardziej prywatny kanał? PM na wykopie chyba da sie tylko do jednej osoby wyslac wiec moze zwykly mejl
  • Odpowiedz