Wpis z mikrobloga

Ok, więc jeszcze raz.
Potrzebuję porady od mireczków spod tagu #nootropy, trochę o tym poczytałem no ale lepiej zapytać się kogoś kto już ma z tym doświadczenia, parę nazw udało mi się spisać, najczęściej przewijał mi się przez oczy #noopept, no ale do rzeczy.
Mam w tym roku maturę, a że przechodzę ostatnio trochę ciężki okres to potrzebuję czegoś porządnego na poprawę koncentracji i motywację żeby to jakoś w miarę ogarnąć, zależy mi żeby środek zaczął działać w miarę szybko bo zależy mi na czasie a czytałem, że niektóre zaczynają działać dopiero po jakiś dwóch tygodniach. Do tego przydałoby się coś na ustabilizowanie emocjonalne i uspokojenie nerwów.
Wołam @neurogarden
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@scratch_:
jak jakiś miras napisał - najlepszym nootropem jest ambicja. Używałem noopept, zero efektów :/ Witaminy (dobra dieta), regularny sen, rozpisany plan działania i można się uczyć
  • Odpowiedz
@twarogowy: Ehh no wiem ambicja ambicją, ale próbuje już któryś miesiąc z rzędu i nie moge sie zebrac, jestem ze tak powiem 'nadwyrezony psychicznie' kilkoma sytuacjami, no a nie chce sobie za kilka lat pluć w brodę o tą maturę.. właśnie opinie są podzielone, na jednych dziala na drugich nie działa, trzeba chyba po prostu dobrze trafić
  • Odpowiedz
@scratch_: Polecam zainteresować sie takimi substancjami jak Modafinil(tylko na receptę), Adrafinil(legalny modafinil ale trochę inaczej działa) Adderal(w europie praktycznie niemożliwy do dostania ale lurkuj zamienniki) dożuć do tego cholinę i piracetam. Nic więcej. Ps nootropy bez stumulanta to #!$%@? oszustwo
  • Odpowiedz
@scratch_: Weź fenylopiracetam, noopept albo jakiś racetam.
Do tego kawa + l-teanina obowiązkowo.
ALCAR (karnityna) da Ci lekkiego kopa.
Możesz jeszcze dorzucić Rhodiolę Rosea na eliminację zmęczenia (fizycznego i psychicznego).
To jest taki najbardziej podstawowy stack.
Rzuć też okiem na Bacopę Monnieri, chociaż ona działa po ok. 4 tyg. i poprawia tylko pamięć krótkotrwałą.
Dobry kompleks wit. B i Omega-3 też sporo pomogą.
  • Odpowiedz
@maepiwo: @scratch_: zarazy od tego co biorą. Wiadomo, że są różne nootropy, te najsilniejsze, często zakazane w wielu krajach to chemiczna ingerencja w organizm, która pozostawia ślady, ale noopept, czy suplementy typu limitless forte (legalne, combo zdrowych składników) jak najbardziej pomagają i nie szkodzą. Można powiedzieć, że to takie suple na mózg. Oczywiście, że trzeba brać je z głową, ale to jak ze wszystkim.
  • Odpowiedz