Wpis z mikrobloga

@NiebieskaSowa: Sprzęcik ogólnie cały czas w ruchu i codziennie testowany przez kierowcę.

Na dniach wpadną inne przełożenia. Rolgaz, gaźnik, no i mam nadzieję zrobimy coś z przednim zawieszeniem, mięciutkie bardzo a problemem jest to że sprężyny są na zewnątrz (pod gumami). Jutro powalczę z dyfuzorem. Niestety jest to silnik 4 biegowy. W tym silniku raczej nie będzie modów, ale mamy 2 inne (rd50,rd80) które będziemy ostro dłubać.
  • Odpowiedz
@NiebieskaSowa: Obecnie nie pracuję (fack nawet nie zacząłem szukać hehe). Robię tylko dla siebie i przyjaciół. Czasami jakieś klocki, oleje dla kumpli. Z samochodami tak samo. Z wykształcenia jestem mechanikiem ale w tej branży przepracowałem zaledwie 4 lata i nie chce wracać mimo że hajs klepałem niezły.

Pracowałem jako meliorant (kładłem wodociągi, drenacja pól i takie tam), zdarzyło się kłaść instalacje światłowodowe, ostatnio zakładałem dojarki i świetliki dachowe. Byłem mechanikiem, blacharzem, specem od geometrii i elektryki samochodowej. Zbudowałem budę, pomagałem na budowie (tylko dla przyjaciół). Odrestaurowałem cadilaca z 70roku (czy tam innego hehe). I inne pierdoły hehe a dalej jestem #!$%@?ą której brakuje hajsu Mogłem zostać programistą ehh

Ten projekt to zabawka przyjaciela.
Cały czas myślę jak zrobić żeby zacząć budować projekty które mam w głowie a nie te na które pozwalają
  • Odpowiedz