Wpis z mikrobloga

Klasyczna męska elegancja mówi, że nie ma w niej miejsca na czerń i brąz w ramach jednego zestawu. Ja sądzę jednak, że odpowiednie dobranie odcieni może sprawic, że całość będzie dobrze się prezentować. Jak sądzicie?

http://secondhanddandy.pl/2016/02/zakazany-owoc.html

#ubierajsiezuszatym #ubierajsiezwykopem #klasycznaelegancja #menswear #wiwt
UszatyBloger - Klasyczna męska elegancja mówi, że nie ma w niej miejsca na czerń i br...

źródło: comment_2CddGgD3XJOayR5fm97ZInn4EYOnL2wZ.jpg

Pobierz
  • 13
tylko o samą markę, która jest badziewna


@paprykarzszczecinski1: hmmm zawsze mnie to zastanawiało ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sam mam Aztorina, na którego wszyscy znawcy zegarków psioczą, ale z drugiej strony sam mechanizm w zegarku działa całkiem nieźle, nigdy na niego nie narzekałem, a wygląd ma fantastyczny, a w końcu teraz pokazywanie czasu w zegarku to pochodna choć i tak dobrze działa. Fakt, może w głowie lepiej bym
@mr_hammerer: tu chodzi o to że ten zegarek jest sprzedawany za minimum 500zł, a jest warty maksymalnie 50, bo ma słaby mechanizm kwarcowy, słabe szkło itp.
W tej cenie (albo i taniej) dostaniesz lepszy zegarek, przykładowo Lorus - za 200zł dostaniesz prosty, zwykły zegarek z mechanizmem od Seiko, który będzie lepiej spełniał swoje zadanie.
który będzie lepiej spełniał swoje zadanie


@paprykarzszczecinski1: czy aby na pewno? Podejrzewam, że oba nie zepsują się szybko (czas porównywalny) i oba będą podobnie spóźniać (czas porównywalny) więc tak naprawdę pozostaje kwestia gustu, a o tym się nie dyskutuje. Chyba, że kupujący nie ma wiedzy na temat fajniejszej konkurencji, ale autora wpisu o to nie podejrzewam, bo pewnie swoje zegarki dobiera starannie (a przynajmniej tak mi się wydaje).