Wpis z mikrobloga

Nikomu o tym nie mowilem, ale jakies 3 miesiace temu gdy wynajem mieszkanie w falowcu w Gdańsku, przestały mi grzać kaloryfery, zadzwoniłem do właściciela który kazał mi zadzwonić do spółdzielni, po wykonaniu telefonu poinformowali mnie ze będą w poniedziałek. Ku mojemu zdziwieniu nie byli to pijani menele w smarze i brudnych prochowcach z warsztatu a ludzie młodzi, dobrze zbudowani w nowych ciuchach marki treck, zapytałem sie co to za firma bo bardzo podoba sie dla mnie ten ubiór, odpowiedzieli ze firma zajmuje sie sprzedażą ubrań i suplementów, wytłumaczyli mi jak działa ten biznes i ze jeżeli odkupie od nich trochę materiału i dam znajdę dwie osoby to stworzy to swoista piramidę i każdy bedzie zarabiał, rozrysowali mi to pięknie na kartce po czym stwierdziłem ze chce wejść w ten biznes, anon biedak here. Po załatwieniu i odkręceniu kaloryfera powiedzieli żebym pojechał z nimi bo akurat od heada bedą odbierać nowy towar i sprzedadzą mi taniej bez kosztów transportu. Zgodziłem sie, był to początek miesiąca wiec miałem wolna gotówkę od rodziców, pojechaliśmy pod galerie bałtycką na 3 peron stacji Skm. Skręciliśmy w mroczna ulice a pozniej w jakies chińskie baraki, każdy nosił rzeczy firmy trek, na straganach wisiały koszulki i suplementy do pompowania, nagle na parking zajeżdza nowe żółte lamborgini galardo, wychodzi zakapturzona postać i zaczyna mowić, SIEMANO SPORTOWE ŚWIRY CIESZE SIE ZE SIE NIE PODDALISCIE I JESTEŚCIE DZISIAJ TUTAJ ZE MNA! ZARAZ PRZEJRDIEMY DO INTERESÓW ALE WLASNIA WYBIŁA 12:00 WIEC MISZE ZJESC WCZESNIEJ PRZYGOTOWANY OMLET Z WARZYWAMI I KURCZAKIEM, KURCZAKA SMAZYLEM NA MAŚLE KLAROWANYM PRZEZ MINUTĘ Z KAŻDEJ STRONY CO POZWOLI NA SZYBSZE PRZYSWOJENIE W ORGANIZMIE, ZAPRASZAM WAS NA TEN BRANCH ZE MNA PANOWIE! Poczym zawołał Swoją córkę Amelkę żeby mu i chłopakom przyniosła jedzenie z bagażnika, dostaliśmy po plastikowym pojemniku i zaczęliśmy jesc, smakowało to okropnie, jak gowno dosłownie, ale zauważyłem ze wszyscy dookoła rownież zaczęli jesc, była to swoista mafia, czarny rynek obrotu chińskimi rzeczami i nie wiadomego pochodzenia suplementami. Wyjadlem tylko kurczaka i zostawiłem resztę kaszy i warzyw bo po #!$%@? mam jesc takie rzeczy skoro juz sie najadłem. Wtedy head, mężczyzna z lamborgini, główny zaopatrzeniowiec rzucił sie na mnie z pięściami i zaczął mowić #!$%@? GDXIE W TWOJEJ DIECIE MIEJSCE NA WARZYWA? W JAKI SPOSOB ORGANIZM NA ROZŁOŻYĆ BIAŁKO BEZ KAROTENU? Po czym uderzył mnie z całej siły w brzuch, specjaliście dokończyło szybko danie z plastiku i wystraszeni uciekli, zostałem sam na sam z oprawca, staram sie tłumaczyć ze jestem chudym endorfikiem i ze starałem sie przytyć i #!$%@? z tego wyszło. #!$%@? SPORTOWY SWIRZE MASZ TUTAJ CELL PUMPA ORAZ SUPLEMENT DIETY KTÓRY NALEŻY MIESZAĆ Z KASZA JAGLANA W CELU DOBREGO PRZYSWOJENIA PRZEZ ORGANIZM, STARAJ SKE NIE WLLADAC GORĄCEGO DO PLASTIKWEGO POJEMNIKA MŁODY, poczym zapalił fajkę kazał zapłacić sobie 800 zł i spotkanie w tym miejscu co miesiąc, klepnął w tyłek Amelkę i odjechał swoim lamborgini. Miedzy suplementami była rownież jego wizytówka, jego imie to Michał Kamrowski, sram psa jak sra.. Do dzis jestem zadłużony i musze chodzić na spotkania, nie kupujcie produktów tej firmy
#heheszki #pasta #jaglak #karmowski
  • Odpowiedz