Wpis z mikrobloga

@mikiel: @kotym: Nie mieliscie tak, ze na poczte oceny nie dochodzily a w estudencie byly? U nas to jest dosc popularne ( ͡° ʖ̯ ͡°), ach tesknie za papierowym indeksem.
@kawaiimaid666: Nie, USOSa i tak nic nie przebije co do debilizmu i serwerowni XD
@asster: u mnie zawsze dziala. Ale przeciez dopoki oceny sa niezatwierdzone to semestr jest niezaliczony. Moga byc wpisane, ale niepotwierdzone. Ja tak mam już :3
@Lacik: Mirku, za duzo siedze na tej uczelni zeby wierzyc w zamkniecie systemu ePrącie. W zasadzie to nie istnieje, tylko jest straszak na studentasów i powód do nie dawania przedluzania sesji i nie robienia 3-4 terminow poprawkowych. Sami wykładowcy czasem pokazują co dla nich znaczy eProto i nie wpisują ocen tak azeby oszukac system. A zatwierdzenie to tzw "magiczne zamkniecie systemu". Tak swoja droga, to macie wszyscy szczescie, ze nie macie
@asster: Też jestem na Mricie już :3 i to na drugim stopniu
eProto to jest tylko taki straszak, ze sie czegos tam nie da to nie znaczy, ze tak naprawde sie nie da. Ci co dadza sie zastraszyc t sie potem boja :D
@Lacik: Witaj! Transporter czy mechanik? Ta uczelnia udowodnila mi, ze jak sie czegos nie da to na pewno to sie da. Zarówno mi to pokazali wykladowcy pewni (o ktorych nie raz slyszales na mricie) lub tez ja sam i sprawozdania magiczne.
@asster: Mechanik - powiedzmy :] Ale na inżynierce byłem na BMiZ, się przeniosłem. Ta uczelnia to jest temat rzeka, ale jak już się człowiek nauczy na ile może sobie pozwolić to go nic nie zaskoczy. Nawet jakbym wydał poradnik dla studentów pierwszego roku to i tak by nikt nie uwierzył albo się nie stosował do czasu aż samemu się nie przejdzie takich przygód jakie potrafią się odpapieżać.
@ippawel: Na 170 studentów na roku 130 ma warunek z czego 50% z tych co zdali w dwoch przyslugujacych terminach zdawali na pokładach np. Odnosisz po milion razy jedna prace, która jednego dnia jest cala zle a na drugi oceniania na 4,5?
Ogolnie to trza zachowac spokoj i czesto Ci co sie staraja najwiecej to maja najbardziej #!$%@?. Takie sa moje prywatne odczucia co do tej uczelni.
A powiadaja, ze nadgorliwosc