Wpis z mikrobloga

@RocMarciano: Mogę wychodzić, mam pozwolenie. Po prostu odechciało mi się grać, ja rozumiem ograniczenie poziomów, ale nie tak, że w 2/3 gry. Mordowanie wszystkich jakoś mnie nie kręci, chociaż na bankowo rozwalę Fort Apogee (przyłączyłem się do Free Drones) - będzie jakieś wyzwanie. Z SMG vs Dreadnaught lekko nie jest. Skończyłeś już grę?
@sejsmita: Po ogarnieciu ze czortisty to praktycznie juz koncowka, wyszedlem o nich i zaczalem killing spree, to jest fajna zabawa bo jest wreszcie wyzwanie, ubic caly protectorate to nie lada wyzwanie, sporo save'ów poszlo. Potem cale core city wybijam (juz wybilem JKK clan), prawda z tymi dreadnoughtami, trzeba sie naprawde przygotowywac minami na te spotkania
@RocMarciano: Protektorat był trochę cięższy, bo wziąłem za mało amunicji (200standard i 200 shock). xD i już w pierwszej lokacji za stacją brałem z trupów pistolety i karabiny hehehe. Ale granaty (gazowe, cryo, flashbangi, emp3) i caltrops zrobiły swoje - rozrzucałem prawdziwe pola śmierci. xD
Mam potężnego shielda 1100 pojemności i po rozwaleniu shock troopers mało co mogło mi zagrozić. Najlepszy bajer, że osłona jest 2xlow a i tak mało co
@sejsmita: kurde a ja totalnie nigdy nie używałem caltroopsów! Chyba wreszcie je stestuje - zawsze myslalem ze sa beznadziejne. Ciekawe podejscie z oslona 2xLOW, tez musze tego sprobowac, bo zawsze robilem 2xHigh z mysla o ostatnich Facelessowych lokacjach. Za Twoją namową wzialem Power Managementa, i udalo sie zrobic shield z capem 1400. Chyba jednak wiekszy cap lepszy od polepszania wspolczynnika konwersji. Powiem Ci ze w Core City te oddzialy pretorian i
@RocMarciano: caltrops z trucizną crawlera to naprawdę fajny bajer, tylko wypada mieć coś chroni przed nimi, np.: stalowe buty czy feat sure step. Same z siebie nie znikają.
Osłonę 2xlow wziąłem, żeby bronić się przed stworami i przede wszystkim przed kuszą - ta potrafi zaboleć bardziej niż snajperka. 2x high też miałem, ale jakoś nie miałem przyjemności za dużo korzystać. To urządzenie, które zwiększa pochłanianie zmniejsza pojemność o połowę. W Fort
@RocMarciano: A jeszcze a propos postaci, to rzeczywiście fajna, ciekawa, dość różnorodna i sporo asów w rękawie. Stealth jest niesamowity. Choć ostatecznie zrobiłbym inaczej s3 d10 a6/7 c3 p7/8/9? w3 i7, olał biology i chemistry i poszedł w perswazje i/lub intimidation.
@RocMarciano: Nie chce mi się bawić printscreenem, gra nie ma własnej opcji zrzutu ekranu.

lvl25
s7 d14 a7 c3 p7 w3 i5
guns 135 (180) throw 80 (154)
stealth 95 (164) hack 95 (116) lock 55 (125) traps 65 (135)
mecha 135 (146) electr 135 (146) chem 30 (44) bio 120 (134) tail 135 (146)

feat: expertise, hit and run, hunter, nimble, opportunist, pack rathound, quick pockets, sprint, suppresive fire, sure