Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prmz: Jest ładna, niczego sobie :) Jednak ja jestem staroświecki chyba coś, bo jak dla mnie papieros nie pasuje kobiecie- przecież to tylko śmierdzi, uzależnia, kosztuje... Dla mnie to coś odpychającego :)
  • Odpowiedz
Papieros wieczorem przy kawie to nic takiego, palenie co chwilę tez mnie wkurza. Palenie nie jest złe (nie mówię o zdrowiu) jeżeli się ogranicza.


@Prmz: Hahaha :) Oj naiwniaku :)
  • Odpowiedz
@oazaSpokoju: Haha, na szczęście nie miałem potrzeby. Od gówniaka wiedziałem że fajki to gówno. Ojciec palił 20 lat i o mało co zostałbym przez to sierotą w bardzo młodym wieku.

Niemniej miałem sporo znajomych, z których nie wiem czemu dosłownie 90% dzisiaj pali papierosy. Pamiętam każdego z nich z czasów, gdy zaczynał. Spotykałem się z nimi regularnie na piwkach itd., wszyscy jechali na jednym schemacie.

Poza tym wiem co nieco
  • Odpowiedz
@-PPP-: Ja nigdy nie paliłem nałogowo, zdarzało się na imprezach ale widząc do czego to może doprowadzić postanowiłem że nigdy więcej. Ktos kiedys polecił przeczytać książkę "ALLEN CARR - Łatwy sposób na rzucenie palenia" Warto ją przeczytać nawet jak sie nie pali aby zrozumiec co w głowie maja osoby palące. Mówisz mniej więcej podobnie co ta książka ma do przekazania
  • Odpowiedz
Nigdy nie zdarzyło mi się tak, żeby być zmuszonym do zapalenia. Ale wiadomo, uzależniony nie wie, że jest uzależniony.


@Prmz: Dokładnie. Co więcej, z każdym takim papierosem wciągasz się w to mocniej. Jeśli jesteś teraz na etapie jednego dziennie, to masz jeszcze okazję bez większego bólu to rzucić. Daję Ci dwa, góra trzy miesiące i już sama przestaniesz się oszukiwać, a gdy po tym czasie nagle zechcesz rzucić, będzie to
  • Odpowiedz
@Prmz: To może sprawdź siebie czy jesteś uzależniony (nawet od tego jednego dziennie). Postaw sobie jakiś cel, np miesiąc bez fajki. Jeżeli przez miesiąc będziesz myślał o tym to chyba sam sobie odpowiesz na pytanie czy to już uzależnienie :)
  • Odpowiedz