Wpis z mikrobloga

@Sepang: nie, po prostu podobają mi się te A3 po lifcie. Zastanawiam się też nad Corsą C, Focusem i jeszcze paroma innymi. Co polecasz na pierwsze auto do 12 tys?
  • Odpowiedz
@Razr: na pewno nie ewidentnie wadliwe A3 2007. Szukając auta za dowolną kasę, staraj się wziąć auto w jak najlepszym stanie, może być starsze - co z tego że ma X lat jak jest zadbane? Potrzeby? Benzyna, diesle, LPG, nadwozie, trasa czy miasto, sam jeździsz czy z kimś?
  • Odpowiedz
@Sepang: hmmm, jeśli chodzi o paliwo to obojętne, choć raczej skłaniałbym się w diesla... chociaż i tak teraz benzyna jest w podobnej (jak nie niższej) cenie co diesel a jeszcze można z LPG wyhaczyć. Chciałbym coś w hatchbacku, raczej mniejsze auto - nie chcę żadnej krowy typu kombi. Najlepiej jeśli byłoby 5-drzwiowe.
  • Odpowiedz
@Razr: ile jeździsz i jaki % po mieście? na ten moment to wszystkich hatchbacków segmentu B i C będzie jakiś milion. zawęź jeszcze trochę oczekiwania
  • Odpowiedz
@Sepang: tygodniowo będę robił około 350km, połowa z tego będzie robiona po mieście. Cóż mógłbym jeszcze napisać, no zależy mi na bezawaryjności i małym spalaniu... aczkolwiek nie pogardziłbym, żeby silnik miał powyżej stu koni ;) Myślałem też nad Polo IV (z tymi okrągłymi światłami) - co o nim sądzisz?
  • Odpowiedz
@Razr: podobno przyzwoite auto, ale wiele się nim nie interesowałem. Jakbyś znalazł niezgnitego i niezapałowanego Civica VI, jakiś egzemplarz z końca produkcji z 1.5 VTEC, to będzie to ciekawa propozycja, Corolla E11 też fajna (wiem że są tańsze niż 12k, ale zostaw sobie trochę $ na pakiet startowy - płyny, filtry itp. Z niejapońców; Astra G - nie wiem czy Twinport za tą kasę się znajdzie (nowsza benzyna) ale nawet
  • Odpowiedz
@Razr: a co do tego ogłoszenia to stary chwyt, kiedyś podawali jakieś randomowe adresy na gmailu, teraz widocznie wystarcza im kontakt przez otomoto,

ktoś kiedyś do nich nawet napisał, a ci oczywiście rzucają ofertę kupna niczym z przekrętu nigeryjskiego ;)
  • Odpowiedz