Wpis z mikrobloga

@sphinxxx: sprawdzałem już ale niestety nic podobnego nie ma.
Ten pasek wygląda jak oryginalny orienta (zapięcie).
Chyba będę musiał się zarejestrować w wolnej chwili na tym forum i napisać do właściciela.
@crazyfigo: myślałem i chyba to będzie jedyne wyjście. Chciałem się zorientować czy może jednak ktoś ma w swojej ofercie takie paski.

@cofko: j.w - właśnie będę do nich pisał zapytanie ale mimo wszystko liczyłem na "masową" produkcję.
@AlNeri: Piękna cebula Mireczku, ja się czaiłem na ten model ponad pół roku chyba i miałem już kupować sobie pod choinkę, ale skończył się na creationwatch.com za 217$ i jakoś tak mi się nie uśmiechało dawać 250$ w innym sklepie. A tu taka promocja 171$, to się skusiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za cynk cumplu. Do mnie leci darmową, zapytałem czy mogą zaznaczyć gift i zadeklarować
@AlNeri: Sorry że spamuje, ale wczoraj kolo 17 chyba kupiłem, a dziś odpisali że nic nie gwarantują, ale zaznaczą gift i 35$, a po chwili drugi mail już że wysłali i numer trackingowy HK Post faktycznie tak pokazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lochfyne: ja kupiłem w niedzielę a nr trackingowy dostałem w środę do Royal Mail.
Jak na razie wyskakuje mi tylko "oczekiwanie".
Daj znać jak dojdzie Twoja paczka - porównamy sobie czas dostarczenia.
@AlNeri: To szybko, rozumiem że zadowolony jesteś z zakupu :-) Mój nie ruszył się nic od ostatniego razu, z tego co czytałem to świętują Nowy Rok... tylko nie wiem czemu aż tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta ochrona od vatu na czym polegała? Z prywatnego adresu, papier urodzinowy, dedykacja? Brałeś pudełko oryginalne?
@lochfyne: mi przesłali info z trackingiem do poczty polskiej a przesyłkę przywiózł mi dziś GLS.
Sprawdź sobie u nich czy tam nie jest widoczna przesyłka bo pewnie też GLS Ci przywiezie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta ochrona gwarantowała, że jeśli zapłacę 25 dolarów to oni obiecują przesyłkę z ominięciem Urzędu Celnego.
No i znaleźli sobie jakiś sposób. Z tego co wywnioskowałem, to z Hong Kongu paczka poszła
@AlNeri: Przyszedł mi dziś Mireczku, czyli jeśli dobrze liczę 14 dni minęło, ale trzeba zaznaczyć że mieli tam chyba z tydzień świętowanie chińskiego Nowego Roku i status jak się pojawił na początku tak się nie zmieniał przez 8 dni, a jak już się zmienił to poszło szybko. Na szczęście obyło się bez vatu, więc przy dolarze po 4,04 wyszło 690 zł, czyli taniutko. Ten kod watchru mi zdjął z 180,95 na