Wpis z mikrobloga

Co byscie wybrali na miejsce sluzby:

United States Army = wojska ladowe
United States Navy = marynarka wojenna
United States Air Force = sily powietrzne
United States Marine Corps = piechota morska
United States Coast Guard = straz wybrzeza

W weekend imprezowalem z wojskowymi i przekonali mnie. Znaczy juz bylem krok od dolaczenia kilka miesiecy temu. Bardziej przekonali moja zone ktora sie sprzeciwiala.

Tak na chlopski rozum Navy wydaje sie bezpieczniejsze bo siedzisz na zasranym statku ale koledzy byli w Afganistanie (Army) i mowia ze luzik. Sily powietrzne to pewnie tez czesto sluzba na lotniskowcach.

#usa #wojsko
N.....x - Co byscie wybrali na miejsce sluzby:

United States Army = wojska ladowe 
U...

źródło: comment_lWbJveeOLg9VLq6IJroKRB9QyQ6nQPUB.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
Jest to sposob na zdobycie obywatelstwa.


@NYCBronx: Tak, ale proponuję ci poszukać a) z kim będziesz w takim układzie służył b) jakie podejście ma do jednostek z takimi wojakami dowództwo i na jakie fajne sytuacje i odcinki są kierowani.
  • Odpowiedz
  • 0
@etimeel: zonie glownie chodzilo o moje bezpieczenstwo wiec przekonywanie polegalo raczej na mowieniu ze w armii wcale nie jest jakos szczegolnie niebezpiecznie. Do takich rozstan jestesmy przyzwyczajeni. Ostatnie 10 lat non stop gdzies jezdzilem (ostatnie rozstajnie 11 miesiecy)
  • Odpowiedz
  • 0
@AnnaJ: żołnierze wojsk lądowych to najbardziej przeciętnie wyszkolone siły ze wszystkich branchy USAF. Stany, jako hegemonii morski, opiera swoją strategię militarną na wojskach typu Navy/marine. Wojska piechoty morskiej odegrały w każdej wojnie toczonej przez USA największą rolę, US Army większą rolę odgrywa w misjach stabilizacyjnych lub długotrwałej okupacji (dzięki wielkości korpusów inżynieryjnych, logistycznych, saperskich itd.).
@NYCBronx: myślę, że każdy młody rekrut po obejrzeniu full metal jacket pragnie się znaleźć w
  • Odpowiedz