Wpis z mikrobloga

Kaspersky Total Security (3 urządzenia na 1 rok, wersja angielska) + kupon £5 na brytyjskiego Amazona za ok. 29 zł (£4,99)!

Wbijamy pod ten link (w mailingu dostałem):

http://goo.gl/vCXCA5

przeniesie nas na główną stronę brytyjskiego sklepu Kaspersky'ego i po zakupie dowolnego produktu (tylko dla nowych klientów, jeśli kiedyś coś tam kupowaliśmy to trzeba użyć innych danych) dostaniemy w ciągu miesiąca ten kupon £5 na maila.

A teraz, żeby zbić cenę na tego Total Security, promo znalezione na HotUKDeals, w tym samym oknie otwieramy tę stronę:

http://www.hotukdeals.com/visit?m=19990&q=2259821

przeniesie nas od razu do koszyka, gdzie będzie ten Kaspersky za £9,99. Pierwsze co robimy to wyłączamy opcję subskrypcji - klikamy na "Auto-Renewal Service Details" pod nazwą produktu i zaznaczamy "No", klikamy "Save". Dzięki temu dostaniemy klucz, który możemy aktywować kiedy chcemy i np. odsprzedać go na Allegro, gdzie chodzi po ponad 100 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz klikamy "Apply Coupon Code" i wpisujemy SALE5 - cena obniży się do £4,99. Dane adresowe jakieś fake'owe z UK można podać, tylko prawdziwy mail i płacić przez PayPala.

Promo z Amazonem ważne do 31 stycznia, czyli jeszcze trochę ponad 27 godzin, Kaspersky za £9,99 nie ma określonego terminu ważności, natomiast zniżka £5 (ważna w sumie na każdy produkt, ale to wychodzi zdecydowanie najlepiej) jest ważna jeszcze 2 dni i 3 godziny.

#cebuladeals #kaspersky
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czerwona_Rzodkiewka: Nie mam żadnego multi. No i promocja regularnie jest powtarzana, co zaznaczyłem w poprzednim wpisie te 3 miesiące temu. Wszyscy wtedy podostawali te kody na Amazona. Teraz jest jeszcze lepsza, bo doszła zniżka £5.
  • Odpowiedz
@piocze: Tak, tylko pamiętaj, że działa tylko z wersją angielską, czyli pobierasz z Kaspersky.com. Z polską nie działa, zresztą polskie wersje wydają teraz z mocnym opóźnieniem, nadal chyba nie ma wersji 2016, która pojawiła się w sierpniu...
  • Odpowiedz