Wpis z mikrobloga

Hej mirki, głupio pytać po 350h rozgrywki, ale nadal nie ogarniam unii personalnych. Robię mariaże, staram się utrzymywać wysoki prestiż no i nigdy nie mogę zawłaszczyć tronu bo nie ma wspólnej dynastii. Robię coś źle czy mam po prostu pecha?


#eu4
  • 4
@TotalDisaster: Poczytaj też może trochę to. Zwłaszcza te wyjaśnienia na konkretnych przykładach. Żeby nie było na zasadzie "zrobie sobie kilka mariaży, może coś wpadnie", tylko "z tym się opłaca zrobić mariaż, a z tym nie". Na samej górze w podanym przeze mnie linku jest pierwsza część wywodów tamtego gościa, ale myślę, że ciebie powinny interesować przede wszystkim jego wyjaśnienia wymienione w punktach pod koniec.
@TotalDisaster: Jesli interesuje cie gra o trony to plan jest prosty. Ja zawsze zostawiam sobie jedna wolna relacje dyplomatyczna. Teraz tak masz ikonkę ktora mówi o tym jacy władcy umierają bez dziedzica. I zawieram mariaże jak obcy król nie ma potommka i ma over 40 lat. Mlodszemu nie ma sensu, bo prawie pewne jest, ze mu wpadnie jakiś heir. Kolejna sprawa to ustawianie rywali. Warto ogarnac ten temat, bo tez można