Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem wczoraj zabiorę się za listę nierakowych polskich youtuberów. Nie będziemy tu krzyczeć którzy są lepsi czy gorsi - to lista nie topka. Lista ma na celu docenienie ludzi, którzy tworzą wartościowy kontent, ukazanie tych mniej znanych, a jednak naprawdę wartościowych oraz pokazanie tych rakowych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Proszę o wypisywaniu pod tym postem nazw kanałów razem z kategorią, do jakiej kontent przez nich tworzony należy (np. Dem (heheszki) ). Tak więc wy wykopki wypisujcie w komentarzach, a ja jutro wieczorem spróbuję stworzyć z tego Wykopową Listę Nierakowych Polskich Youtuberów. Będą na niej jutuberzy każdej kategorii kontentu, jeżeli wg was człowiek robiący filmy o ogrodnictwie jest wartościowy, to wrzucajcie też. Proszę bez trollingu, chcemy zrobić coś z sensem. Tag roboczy #listapolskichyoutuberow

A teraz wołam wszystkich z poprzedniego wpisu: @gurken , @Sachees , @Litu , @firebladewwa , @xDawidMx , @MokrySuchar , @Primbledon , @kasza332 , @mandziok , @gurkenowa , @Magnez , @pzkpfw , @appylan @Mufment_Szwecja , @Quenas , @Pan_Mirek , @nie_pamietam , @Skub4ny , @RexxarHell , @vind , @mistellaire , @EmperorT , @Sartana , @DragonMati , @nofink , @gerwant2k , @XpedobearX , @Qwik3 , @cropdd , @Twinkle , @volfesik , @Granary , @lamator_3000 , @spec90 , @xGreatx , @RexxarHell , @tomimar , @SpeedTree , @kowalzmetina , @Greg36 , @ktoszpolnocy , @yerox , @steve__mcqueen , @Meister431 , @Wo0cash , @nikeroni10 , @LordFlvcko , @Exvander , @Felonious_Gru , @Mikoma , @MalutkiCzlowiek , @jigsaw96 , @Mglisty , @lopesss , @tomashj2 , @Senju , @Chrisoor , @smutna_rzaba , @krul_internetu , @SilvioDante , @Dr_o_ne , @szinken , @hininja , @Trewor , @konsumpcjusz , @kopytko1234 , @-PPP- , @yoreciv , @didolo03 , @shox , @Reeposter , @Felidiusz

P.S Plusujcie to, żeby w goronce weszło, chcemy zrobić liste.
  • 370
Dwa najlepsze kanały z recenzjami gier planszowych.


@malak23: najpopularniejsze*,
silą się na tandetne heheszki, Łukasz miał już wtopy z tym że kompletnie pominął jakieś zasad i grał źle, ogólnie ich zaplecze nie jest powalające, no ale jak ktoś lubi głupie miny i reklamy to niech ogląda to co popularne;
dużo bardziej merytoryczne i dające obraz gry są rozmowy w Gradaniu, czy też nawet w MelanżowniaTV (no i ich główną zaletą jest
@Major_Tom: Survival , Prepsess itp : Adofl Kudliński, chrisspat, Ekwipunek Dźwigany Codziennie, Tracker Camp Domowy Survival

trochę survival ale bardziej DIY : Pawel Dudzinski

DIY : mirek sakowicz

kurs tworzenia gier : Mobilestage.in

kaznodziejstwo rekolekcje itp : Langusta na palmie, Dobra nowina

Może zrobić podkadegorie np Hobby : elektornika , survivale itp
@ktoszpolnocy: dzisiaj przejrzałem kilka filmów Pomocnego, którego poleciłeś. Gość miejscami opowiada takie głupoty, które można łatwo zweryfikować, że aż głowa boli. Twierdzi, że niemożliwe jest zrobienie pełnego przysiadu bez wyjścia kolan poza linie stóp a przecież wystarczy tylko lekko szerzej rozstawić nogi. Twierdzi, że wykroki nie są dobrym ćwiczeniem na pośladki bo angażują głównie czworogłowy uda. Nie wie chyba, że właśnie głębsze, długie wykroki angażują bardzo mięśnie pośladkowe dolne, natomiast czworogłowy