Wpis z mikrobloga

Internet się śmieje i nie dowierza, że taka sytuacja miała miejsce. W studiu siedzi wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska, jest gościem "Dziś wieczorem" i mówi o łamaniu konstytucji przez rząd. Nagle prowadzący Krzysztof Ziemiec przerywa, by połączyć się z Zakopanem. Tylko dlatego, że prezydent Andrzej Duda właśnie spotyka się ze skoczkami i robi sobie z nimi zdjęcie.


#neuropa #4konserwy #duda #dobrazmiana #tvpis #polityka
baletny - >Internet się śmieje i nie dowierza, że taka sytuacja miała miejsce. W stud...

źródło: comment_EGMYZwHhu5euBpTuN3S7aV4VcwTn35at.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
Zaraz po zawodach olimpijskich, w momencie największej milionowej oglądalności ekskluzywny wywiad z Donaldem.


@lawrence_krk: Ale gdzie tutaj jest przerwanie trwającego programu publicystycznego?

Żadnego pokazania zwycięzcy, rodziców Stocha

Dlaczego manipulujesz? Oglądałem na żywo całe zawody, był Stoch, był jego ojciec. Wywiady ze wszystkimi,
  • Odpowiedz
@klikus: nie wiem gdzie w cytowanym tekście jest opinia? Raczej informacja.
"internet się śmieje" - to informacja, wystarczy zobaczyć na ich facebook'a, żeby tego doświadczyć.

@lawrence_krk: był ojciec Stocha, wywiad po zawodach - nie przerwali z tego powodu żadnego programu, tak jak w przypadku meczu lechii z polonią.
  • Odpowiedz
@klikus: jakimi przekonaniami? Wracając jeszcze uczepiłeś się źródła, czyli mam rozumieć, że jest to informacja nieprawdziwa i tak na prawdę nie przerwano programu?
  • Odpowiedz
to samo było za czasów rządu peło, ale wtedy oczywiście nikomu to nie przeszkadzało

@bonm: Co to jest w ogóle za argument? Przecież PiS to miała być nowa jakość, "dobra zmiana", a teraz nagle słyszę, że "za PO też tak było".
  • Odpowiedz
@baletny: cytujesz medium, które sugeruje, że śmiesznym jest iż tvp przerywa program z KB, żeby pokazać AD.
Nie podałeś źródła, czyli wnoszę, że nie jest to prosty beznamiętny cytat, ale stosunek tetyczny, w którym opinię czyjąś przyjmujesz jako swoją.
Dlatego pytam, by doprecyzować - czy uważasz, że fakt przerwania programu - w celu przekazania informacji o Prezydencie RP Andrzeju Dudzie - uważasz za śmieszny i nie dowierzasz, że mogło do
  • Odpowiedz
@klikus: Nie udało mi się dopisać źródła, gdyż w momencie edycji, naciskając "Wyślij" nic się nie działo. Jednakowoż uważam, że takie zabiegi jak przerywanie programu, przerywanie meczu, itd. nie powinny się dziać w telewizji publicznej - i tak jest to śmieszne. Jeżeli uważasz, że tak powinno być, że TVP umieszcza informacje "Premier Szydło wychodzi z samochodu", "Premier zamyka drzwi", "Premier idzie w kierunku budynku TVP", itd. to jest to twoja
  • Odpowiedz
@baletny: no i dokładnie o to pytałem.
Nie mam zupełnie nic do Twoich przekonań. Kązdy ma do nich prawo i np. ja uważam, że nie można na równi stawiać "premier otwiera drzwi" z pokazaniem AD ze skoczkami, chyba z jasnych powodów.
Poza tym nic nikomu nie przeszkodziło obejrzeć swojego Prezydenta, po czym wrócić do swojej Pani Marszałek. Ciężko byłoby przerwać spotkanie AD ze skoczkami, żeby pokazać kilkunastominutowy wywiad z KB,
  • Odpowiedz
16.09.2007, godz. 14.40 - TVP 3 pokazuje mecz drugoligowych piłkarzy Lechia Gdańsk - Warta Poznań. W 33. minucie piłkę poza boisko wybija bramkarz Warty, gdańszczanie szykują się do wybicia rzutu rożnego, ale telewizja przełącza się do studia w Warszawie, skąd prowadząca program zaprasza na specjalne wydanie "Kuriera", który łączy się z Białymstokiem, gdzie działacze Partii rozpoczynają lokalną konwencję wyborczą.


@Goofas: najlepsze w zacytowanej sytuacji jest to, jak wtedy zareagował Kurski
  • Odpowiedz
to samo było za czasów rządu peło, ale wtedy oczywiście nikomu to nie przeszkadzało ;/


@bonm: Jedyny argument zwolenników PiS xD
Łamią konstytucję ordynarnie blokując TK, za co należy się sztum? Paaaanie, peło była gorsza.
  • Odpowiedz
to samo było za czasów rządu peło, ale wtedy oczywiście nikomu to nie przeszkadzało ;/


@bonm: 1. Dowód, link, źródło, a nie takie puste frazesy.
2.Idź kogoś zamorduj, okradnij, zgwałć, przecież przed Tobą robiło to już milion innych osób, więc to chyba nic złego skoro inni to robili, nie?
  • Odpowiedz
@Porcelanowa: @Trzyszcz: http://natemat.pl/144485,andrzej-duda-o-ustawie-tk-prace-dziwnie-przyspieszyly-to-psucie-panstwa
W skrócie: przez 2 lata nic nie robią z trybunałem, nagle przegrywają wybory prezydenckie i przypomina się lewakom, że trzeba zrobić to pod siebie jak najszybciej, bo przecież inaczej wszystkie afery zostaną rozliczone? To jest właśnie łamanie prawa, ale przecież to nic takiego, przecież im się należy i mogą bo to "elyta"
@JogurtMorelowy: jeśli spodziewałeś się cudu gospodarczego w 2 miesiące, to pozdrawiam
  • Odpowiedz
@bonm: No bo jak to ma być dowód to sory, nie widzę nadziei dla ciebie na wyjście z lemingozy :D Wszelakie autorytety już się wypowiadały, nawet tu na mirko jakiś prawnik tłumaczył co się dzieje w sprawie TK.
  • Odpowiedz