Wpis z mikrobloga

#legendsoftomorrow
No, dupy nie urywa, ale:
-pozytywnie mnie zaskoczył humor, który przebił nawet flasha
-caity Loitz wywijająca na parkiecie
-Palmer i ten profesor firestorm, dzięki nim jest troche nauki i fizyki co jest dla mnie na plus
-podróże w czasie, rok 70' i już widać że to będzie ciekawy motyw w serialu.

Minusy też są:
- najpierw fajnie się zapowiadało, ten cały hunter który chce ocalić świat z przyszłości, zbiera ekipe superbohaterów, metaludzi, to będzie coś WIELKIEGO ale nie Hurr Durr okazuje się, że ! Chce ocalić swoją rodzine i dokonać osobistej zemsty,
No urwa taki motyw dobry dla przeciętnego filmu dla przeciętnych zjadaczy hamburgera nie dla mnie.
- ten pseudopistolecik huntera, Chryste jak to wygląda, napewno tym uratuje świat.
- Sara zakłada biały strój co ma symbolizować jej przemiane na dobrą- co robi? Idzie walnąć drinka i obić kilka mord.

Tego już nieczytajcie
- ! Ukryty teksCi skrzydlaci, musieli uratować swojego 'syna' tego profesora mimo, że zepsuje to linie czasu, ale gdzie tam urwa musi być ten hamerykański bohaterski patos, uratujmy randomowego staruszka który nie ma nic z celem misji, kolejny element z który się już przejadł w hamerykanskich superprodukcjach, jest tylko dobro i zło, ten dobry zawsze musi uratować każdego. ( tu ukłon w strona wiedzmina który miał do wyboru zło i mniejsze zło :)...
  • 2
najpierw fajnie się zapowiadało, ten cały hunter który chce ocalić świat z przyszłości, zbiera ekipe superbohaterów, metaludzi, to będzie coś WIELKIEGO ale nie Hurr Durr okazuje się, że ! Chce ocalić swoją rodzine i dokonać osobistej zemsty,


no nie do końca, ogólnie chodzi o ocalenie świata przed Vandalem i dzięki temu uratować rodzinę

ten pseudopistolecik huntera, Chryste jak to wygląda, napewno tym uratuje świat.


Co z nim nie tak?

Sara zakłada biały