Wpis z mikrobloga

Przypominam o możliwości Zwrotu za zakupy na GEARBEST. (aktualnie jest 12%)

Jak korzystać:
Trzeba się oczywiście zarejestrować (można poprzez Facebooka), wchodzić na GearBest poprzez link na Giving Assistant, mieć wyłączone programy blokujące reklamy (AdBlock, uBlock itp. trochę męczące, ale można oczywiście wyłączyć na czas zakupów), wyczyszczone ciasteczka (cookies, można wyczyścić tylko pojedyncze za gearbest) i pusty koszyk. Niespełnienie warunków może skutkować nienaliczeniem cashbacku.
Sam na początku miałem problem i 1 raz mi nie naliczyło, ale napisałem do supportu i uwzględnili cashback. Przy 2 i 3 zakupach naliczyło się już poprawnie.

Następnie aby otrzymać zwrot trzeba skonfigurować wypłatę w Giving Assistant - trzeba podać swoje dane (Imię i nazwisko) oraz adres email taki jak mamy w PayPal (lub inny ale wtedy musimy skonfigurować - dodać ten adres w PayPal).

Wszystko to robimy przez stronę www.givingassistant.org (==>ZAPRASZAM NA PW DO PO LINK<== dzięki któremu dostaniecie 5$ na start i docenicie mnie za wklejkę (aby wypłacić musicie mieć 5.01$, czyli cokolwiek kupić)

DODATKOWO: tworzę tag #givingassistant (ogólnie, bo dotyczy to też innych sklepów) - tutaj możecie zadawać pytania, chwalić się ile już się udało zaoszczędzić :)
  • 17
  • Odpowiedz