Wpis z mikrobloga

  • 2
hej Mirki
szukam samochodu do 5000 zł. benzyna plus gaz. głównie do pracy. czasem dłuższe dystanse. szukam czegoś co ma dużo miejsca z przodu bo albo jeżdżę sam albo we dwójkę. zależy mi na oszczędności.
Proszę o radę.
#pytanie #samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frems: olx.pl i przegladasz wszystko w konfiguracji B+G. Z miejscem z przodu raczej nawet lupo nie ma problemu. Patrzysz na każde auto w bliskiej okolicy, co by nie robić dużych przebiegów w poszukiwaniu. Po znalezieniu czegos pasujacego dzwonisz i sie umawiasz. Właściwie przy podanej ceniej jedynym kryterium powinien byc stan techniczny pojazdu.
  • Odpowiedz
lanos, megane, clio, 206, to chyba najtańsze w utrzymaniu propozycje, wszystkie mają silniki dobrze znoszące gaz i cenny części nie powalają.
  • Odpowiedz
mam jeden egzemplarz w rodzinie, 1.6 benzyna bez gazu, od 1,5 roku bez przygód. ale nie wiem czy za 5 kupisz fajny egzemplarz. latwiej bedzie dostać fiata marea weekend w rej cenie. Ostatnio w wroclawou widziałem fajnie wyposarzoną astre f za 4200 z lpg i w kombi kolor czerwony. zobacz na olx
  • Odpowiedz
@frems: Stilo za 5k to może być mina zwłaszcza jak jest z gazem, jak chcesz mieć spokój poszukaj czegoś starszego modelowo ale pewnego, jak wyżej pisali Lanos audi 80 astry golfa 3 itp. Jeśli kupisz w dobrym stanie będziesz smigal bezproblemowo i za grosze.
  • Odpowiedz
@frems: Xantia to wynalazek trochę z nietypowymi częściami może być problem, vectra to nie zły pomysł za tą kasę, tylko trzeba uważać na silnik bo 16v średnio lubią gaz. Daj link do ogłoszeń popatrzę postaram sie pomóc(mam autohandel 7 rok) kilka aut w życiu miałem.
  • Odpowiedz
@frems: Bez znaczenia. Pamiętaj: liczy się aktualny stan auta technicznych (przede wszystkim) i wizualny (w mniejszym stopniu). Nie sugeruj się wskazaniem liczników (mogą być zupełnie nierealne). Wybierz w tej cenie auto, które daje Tobie największą szanse bezawaryjnej jazdy. Z tamtych lat dobre opinie zbierają japońce - to na pewno. Pamiętaj też, że im więcej wyposażenia, tym potencjalnie więcej problemów. Jeśli kupisz w komisie to tylko zaoszczędzisz na PCC 2% -
  • Odpowiedz
@michal-redo: aktualnie się rozglądam bo pierw muszę sprzedać swój aktualny. miałbym proźbę, jak bym sprzedał to napisał bym do Ciebie wiadomość, mógłbyś wtedy mi pomóc? jak byś miał czas?

@kosmek: te starsze japońskie samochody mają też czasem niezłe wyposażenie.
  • Odpowiedz