Wpis z mikrobloga

Idealny przykład ##!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koleś pisze, że chce brać sterydy. Po tym jak mu piszę, że mu współczuję (bo musi lecieć na sterydy, żeby cokolwiek ze sobą zrobić to on mi pisze coś o bordo ;) ) spoko. Ja mu wysyłam informacje o efektach ubocznych tego co chce brać, a on mi usuwa te komentarze. Mądry strasznie. Nie dociera :) i usuwa i usuwa. Już taki wygadany i mądry nie jest, więc usuwa co go boli. Dobrze mu radzę, a on z takimi tutaj ;)
#wykop #heheszki #afera
Tutaj link:
http://www.wykop.pl/wpis/16216317/posiadam-testosterone-enanthate-250mg-ml-10ml-vial/55564969/#comment-55564969
medykydem - Idealny przykład ##!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koleś pisze, że chce brać sterydy. ...

źródło: comment_tGfR0e0jX6qthBUj672Zx3P32hF1Xu48.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@prze-kac: ale najlepsze jest to, że mu już racjonalnie podałem co i jak to i tak leci w zaparte, usuwa moje komentarze i leci jakimiś bzdetami o panienkach w gigabajtach :) to musi być typowy #przegryw skoro schodzi do takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@medykydem: być może myśli, że tranformacja w Spejsona zmieni jego życie towarzyskie. Chce zmiany i jest gotowy podjąć radykalne środki, aby to uzyskać.
Hmmm, diagnoza skuteczna, próbuje wyjść z przegrywu.
  • Odpowiedz
@medykydem: Przegrywem to będzie jak mu urosna cyce większe niż u przyszłej dziewczyny, która przecież bez problemu znajdzie z idealna sylwetka. A ty co? Bordo na wykopie i panienki w gigabajtach? Hehe xD
  • Odpowiedz
@medykydem: Myślisz, że jak się weźmie towar to wystarczy siedzieć na dupie bo samo urośnie? Jego sprawa jeśli chce brać. Rozowe jakoś biorą tabletki antykoncepcyjne i nie ma takiego larum jak niebieski chce wziąć sterydy.
  • Odpowiedz
@medykydem: Dlaczego? W obydwu przypadkach mamy do czynienia z hormonami płci. Tylko, że po cyklu robi się "odblok" osi podwzgórze-przysadka-jądra. Raczej nie znam rozowego, który po terapii hormonalnej bierze gonadotropinę kosmówkową, z czego potem wynikają chociażby problemy z zajściem w ciążę.
  • Odpowiedz