Wpis z mikrobloga

Powracającym wątkiem w dyskusjach o Łodzi jest kwestia inwestycji i wiążących się z nimi, niekończących się, remontów. Kumulacja już za nami (trasa WZ skończona), ale faktycznie przez jakiś czas można było odnieść wrażenie, że panowie w pomarańczowych lub żółtych kaskach i kamizelkach stanowią znaczącą część populacji miasta. Robotnicy to bardzo wdzięczny motyw fotograficzny, szczególnie kiedy właśnie nie pracują ;)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie
źródło: comment_uCjWyRDZOjqIzQYTx31UeS5Pj2VEnQnT.jpg
  • 15
@smarkyy: jak ja nie ogarniam takich #!$%@?ów jak ty...masz w ogóle pracę? pracowałeś gdzie indziej niż w biurze 8h dziennie? jak jesteś taki mądry to idź #!$%@?ć na budowę, hajs nie taki zły w porównaniu z kasą w biedronce.

@juzniepije: robota fizyczna to zawsze ciężka sprawa, za czasów techbazy robiłem tak nonstop. #!$%@? jak na fejsie, ale samopoczucie jakieś lepsze niż po 8h w biurze, no i sebixo-klimat też miał
@juzniepije: no, a tak swoją drogą teraz 8h w biurze albo 12h w delegacji gdzieś na końcu świata a jak człowiek jest na miejscu to i tak oddaje zarobiony hajs na siłowni żeby się poruszać, co będąc fizolem miałem za darmo ( )
@smarkyy: jak wszędzie widzisz spiętą dupę to może pora opuścić jaskinię. raczej śmieszą mnie tacy idioci, którzy w biurze co 30min przerwa na kawę, ale jak widzą pracownika robót drogowych/budowlańca to w ich małym umyśle powinien #!$%@?ć 10h z przerwą 15min
raczej śmieszą mnie tacy idioci, którzy w biurze co 30min przerwa na kawę, ale jak widzą pracownika robót drogowych/budowlańca to w ich małym umyśle powinien #!$%@?ć 10h z przerwą 15min


@ilmash: Albo mi się coś nie wyświetla, albo @smarkyy nic takiego nie napisał. Z tego co widzę to wrzucił tylko zdjęcie panów podczas przerwy śniadaniowej, nie ma tam nawet pół słowa o tym że się obijają. Także może powściągnij trochę emocje
@RealAKP: ale ja nie mówiłem konkretnie o nim tylko o grupie ludzi, których to wybitnie śmieszy, jakby człowiek pracujący inaczej niż w biurze był bardzo śmieszny. osobiście jestem zdania, że póki nie piją to jest ok, bo praca to praca, na picie jest czas potem.
@ilmash: dla wyjaśnienia (bo widzę ze specjalnie dla ciebie trzeba je dopisać) zdjęcie pokazuje ze strony tych panów pełną kulturke a i jego autorka nie czuła żadnego bólu dupy ze jedzo a nie pracujo tylko chodziło jej o pokazanie, że praca nie jest wyznacznikiem (w tym przypadku) dobrego smaku