Wpis z mikrobloga

@Gummy: @ImeNs: Coś do miasta, zbliżają się studia, a równocześnie chcę pracować więc jeżdżenia będę miał dużo. A na samochodach się praktycznie nie znam, i mam nadzieje że wy mi coś doradzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wraniak: Jako że ja lubię Ford, to patrząc na twoje kryteria wziąłbym Ford Fiesta albo Ford Focus. Zagazowany Ford. Więcej na temat jednostek nie powiem, ponieważ niestety nie rozważałem nigdy tego modelu i nie znam bolączek.
  • Odpowiedz
@Wraniak: Peugeot 307 z silnikiem 1.6 HDi 90 km ;) Fajny egzemplarz możesz znaleźć, nie słuchaj #!$%@? "łee to francuz" bo w rodzinie jeździmy od ponad 15 lat peugeotami, nawet w korpo ojca mieli takie na leasingach :) Spalanie w trasie rekord 3,2l (przy prędkości średniej 70/80) , mój rekord to 4l. Po mieście w lato 5l , poza 5,5 ;) ogólnie baku starcza na ~ 1000 km :) (na
  • Odpowiedz
@Wraniak: a może jakiś Fiacik(nie jestem zwolennikiem diesli do miasta ale chyba pare osób je ma to może nie są takie złe, choć preferowałbym bardziej gaz)? Myślę że jakiegoś Grande Punto powinieneś za te 15tys spokojnie wyhaczyć. ewentualnie Padnę. też rzekomo auta nie do zajechania
  • Odpowiedz
@Wraniak: jak miasto to tylko b + g, diesel w mieście się nie sprawdza a w zimie masa z nim problemów (chodzi jak traktor po odpaleniu, ciężko odpala, bardzo długo się nagrzewa, a jak jeździsz często na niedogrzanym to pali dużo).

Poleciłbym ci opla ale miałem vectre c 1.8 benz i palił mi olej, podobno ople tak mają, także nie polecam a silnik ten jest najbardziej polecany do gazu.
  • Odpowiedz