Wpis z mikrobloga

@pcmasterrace: dzięki za odpowiedź, podaruję sobie... tak to jest z tytułami, które grają sentymentami (lub ja sam ze sobą gram nimi) chciałem coś w klimacie Baldurs Gate ale to już nie te lata, nie ten czas i inne oczekiwania
@acidd: walka jest w stylu Baldura. Ja bym tak szybko nie skreślał, jest całkiem ciekawa - 6/10 to niezła ocena :P Gra jest przyzwoita, ukończyłem ją, jest kilka ciekawych wątków, ale fabuła do mnie nie trafiła. Jak lubisz rpgi to moim zdaniem powinieneś dać drugą szansę. Nie wiem też jak po patchach, ja grałem niedługo po premierze, gdzie podobno klasa łowcy była zupełnie niegrywalna - a tę klasę lubię najbardziej.
Miałem
@acidd: Silnik tej gry ma jeden #!$%@?ący błąd - ładowanie. Na początku gry jeszcze jest ok, ładuje się w kilka sekund. Jednak pod koniec, kiedy prawie wszystko się odkryło, to gra potrafi wisieć nawet z minutę na ekranie ładowania. Kiedy trafi się do miasta, gdzie jest pełno domków, schodków i zmian lokacji, to więcej czasu spędza się na ładowaniu niż na samej grze. Za każdym razem jak się pojawiało ładowanie to
@ergo: racja, te doczytywania to jakaś masakra jest, wchodzisz do domku "wczytywanie", idziesz na piętro "wczytywanie", schodzisz "wczytywanie"
@acidd: mysle ze warto dac druga szanse, mnie gra dosyć mocno wciągnęła