Wpis z mikrobloga

  • 10
Po zapoznaniu się z oscarowymi propozycjami, zdecydowanie najbardziej ucieszyłaby mnie wygrana Room. Co za film, co za emocje, co za aktorstwo! Oscar dla najlepszej aktorki musi pójść do Brie Larsson, po prostu musi, bo to co zrobiła w tym filmie przechodzi ludzkie pojęcie. O małym Jacobie nie wspomnę. Coś genialnego, 9/Django.
#oswiadczenie #film #oscary #room
kjeller - Po zapoznaniu się z oscarowymi propozycjami, zdecydowanie najbardziej ucies...

źródło: comment_Om9s6etQesKEkw5w5Y9ounDVHfCWFjI3.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kjeller: Film na wielki plus , myślałem że będzie to tanie hollywodzkie pokazanie pojmania itd . A tu aktorstwo zajebiste , fabuła też i ten emocjonalny ładunek tego filmu masakra . Co do Brie gratki , zaczynam ogladac Carol dopiero później wypowiem się o Oscarze :P #bojowkacateblachett
  • Odpowiedz
@kjeller: Jeżeli mamy porównywać filmy nominowane w tym roku do poprzedniego, to Zjawa jest Birdmanem, a Room jest Whiplashem. W tym sensie, że mamy do czynienia z niezależną produkcją, co do której mało kto o ile w ogóle miał jakiekolwiek oczekiwania, a która potrafi w sposób mistrzowski grać na uczuciach widza, zapaść w pamięć na długie tygodnie i sprawić że możemy poczuć że jest to de facto prawdziwe kino.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Joz: mega dobre porównanie :) cieszy mnie bardzo, że średnia na filmwebie ciągle mu rośnie i mam nadzieję, że będzie o nim głośno, bo bardzo na to zasługuje.
  • Odpowiedz