Wpis z mikrobloga

@Sterne1:
Dopiero teraz zobaczyłem Twoje pytanie. Wpisz w google artueza 3 wojna światowa, tylko znajdź forum gdzie są skopiowane wyłącznie jego posty z GP, bo tak to byś miał 2k stron do przejrzenia. Jest pare takich for, napewno znajdziesz. Weź też pod uwagę, że pisał on w 2009r. Jak przejżysz daj znać jak wrażenia z teraźniejszymi wydarzeniami. Kopara opada, zapewniam!
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerknąłem okiem na to i już masakra! Aż przypomniały mi się legendy i inne opowiadania babci o króku,wawelu o czasach wojny.Mocne
Postaram się jutro ogarnąc czas bo grafik napięty i pocczytać
  • Odpowiedz
@Sterne1:
Spokojne, przeczytanie tego wszystkiego zajmie Ci sporo czasu, a oczy otworzą Ci się owiele szerzej. Przeczytaj także mój krótki wpis na temat wydarzeń w Polsce. Jest na moim profilu.
  • Odpowiedz
@Shamtu: caly czas miałem otwarty bo z niepokojem patrze na to co się dzieje na świecie od dawna.W sumie to babcia otworzyła mi oczy.Niebywale jak tacy ludzie maja połapane
  • Odpowiedz
@Sterne1:
Nie śmiem wątpić, że nie masz ich otwartych. Napisałem, że otworzą Ci się szerzej. Cieszę się, że jesteś takimi sprawami zainteresowany to coś o danej osobie świadczy, że napewno nie ma prostego myślenia i przyjmuje do siebie bardziej wymagające rozumowanie.
  • Odpowiedz