Wpis z mikrobloga

Jaką postacią warto zagrać pierwszy raz? Aby było ciekawe i dało się w miarę bezboleśnie end game gry poznać ( zakładam, że solo ). Poda ktoś namiary na poradnik jak dobierać eq/rozwijać skille (ew. zbiór bulidów )?
w d2 lubiłem druida/soskę
#diablo3
  • 13
@Lewo: Tutaj nie ma rozwijania skilli. Są dostępne zawsze i mają modyfikatory w postaci run, które również można zmieniać kiedy tylko zechcesz. Wystarczy wbić odpowiedni poziom i skill jest dostępny zawsze.
@FeniEnt: a jakieś konkretne klasy są słabe bez odpowiedniego eq a inne lepsze? I czy do solo gry czarownica da radę potem robić te rifty i inne? W sumie nawet nie wiem czy będę solo grał, kumpel gra hc ale wolę zacząć od sc
@Kebren: @Lewo: Ja znowu nienawidzę babarzyńcy, tak więc nie ma sensu opierać się o opinię ludzi w internecie. Pomyśl która klasa może ci odpowiadać i spróbuj nią grać. Jak się nie spodoba żaden problem zrobić nową, prawda?
@Kebren: no okej ale np. w diablo2 co z tego że lubiłem np. soske jak potem sam nie mogłem przejść piekła. lub zrobić nią uber tristram. albo najlepiej na drop nadawał się hammer. zawsze jednak niektóre postacie są bardziej przystosowane do czegoś, a nie mam tak czasu by każdą postać przetestować:D