Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałbym wszystkim podziękować za przebicie bariery 100 obserwujących. Mamy ich teraz dokładnie 113. :) Jestem z tego powodu niezmiernie szczęśliwy i postanowiłem dać wam szybko znać jak idą prace.

Zaimplementowałem już nowy design głównego widoku i robię aktualnie widok wpisu, co widać na screenie. Dodałem możliwość szybkiego dodania komentarza do wpisu (też na screenie widać) - pytanie do was, czy chcecie coś takiego?

Z gorszych informacji: zdecydowałem się nabyć lepszy komputer, gdyż komfort pracy na obecnie posiadanym ~6 letnim PC jest już znikomy. Tak też zrobiłem - kupiłem używanego w dobrej cenie, niestety jednak podczas przesyłki uległ uszkodzeniu. Teraz czekam na wypłatę ubezpieczenia. ;/ Nie wiem, ile to potrwa, ale męczę się jeszcze na starym PC.

To tyle, postaram się częściej coś dodawać, krócej, ale chociaż będziecie na bieżąco. :)
#wykop10
konradkal - Cześć, chciałbym wszystkim podziękować za przebicie bariery 100 obserwują...

źródło: comment_44tERLAFL3A9wslIDigthCZA2R9rY8CI.jpg

Pobierz
  • 14
@konradkal: Jeszcze się okaże, że aplikacja wyjdzie wczesniej niż sam system :P

Gdzie mogę to promuje bo widzę że dużo użytkowników WP nie wie o twojej aplikacji nawet na mirko