Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, mojego htc 620 przejął mój różowy pasek. Dysponując budżetem 500 - 600 pln i nie bojąc się zakupów u majfriendów wybór jest oczywisty. Brać redmi nota 2 czy 3? Jaką wersję? Czekać na jakąś promocje? Szansa na dniach? Złotówka chyba nie prędko się umocni. Przepraszam, że zamiast sam poszukać odpowiedzi na te pytania - zadawane wielokrotnie na wykopie czy na telechina - kieruje ogólne zapytanie na mirko ale mam mega ograniczony dostęp do internetu i będę mega wdzięczy na odpowiedz jakiemuś dobremu mirkowi.

#aliexpress #redminote2 #redminote3 #itemyzchin #elektronika #xiaomi
  • 26
  • Odpowiedz
  • 0
@KRULL: x600 od ewoo 16gb (jak dobrze pamiętam, że do ewoo) przyszedł z romem 004s = język polski, prawie brak shitu, brak jakichkolwiek chińskich
  • Odpowiedz
@dzien_dobry_tvn: Jakby co, to ja prawdopodobnie będę zamawiał to:

http://www.aliexpress.com/item/Original-OUKITEL-K6000-Android-5-1-Smartphone-MT6735P-1280-x-720-2G-RAM-16G-ROM-Mobile/32536307122.html

@aliholik się nim ostatnio chwalił i z tego, co widzę to bardzo ciekawa opcja.
Mnie przekonuje przede wszystkim:
- Ogromna bakteria. Nawet jeśli nie wytrzyma tych obiecywanych 10 dni, to wiadomo już, że codziennie ładować go nie trzeba :)
- Solidne wykonanie. Widać, że są małe szanse, że się rozpadnie po pierwszym kontakcie z podłogą :)

Poza tym bebechy praktycznie jak
  • Odpowiedz