Wpis z mikrobloga

Oglądając znalezisko http://www.wykop.pl/link/2965063/majatek-rodziny-rotchild-i-dlaczego-nie-sa-wymieniani-w-rankingu-top-richest/ w komentarzu(na stronie odnośnika, nie wykopu) natrafiłem na komentarz aby luknąć na książke The.Luciferian.Doctrine.pdf, na szybko ją znalazłem http://xernt.com/x/The.Luciferian.Doctrine.pdf Tak na szybko, to przejrzałem i wygląda, że jest to książka która zawiera informacje, na których tym najbogatszym zależy aby ta wiedza nie stała się powszechna - propagują NWO - czyli odwrotność tego co jest w tej książce. A w książce miedzy innymi jak się zdrowo odżywiać a także, prosta metoda leczenia raka oraz innych cywilizacyjnych chorób, rzekomo nieuleczalnych, metody osiągania swoich celów, motywacja, oczyszczanie organizmu. Co o tym myślicie, spotkał się kiedyś ktoś z tą książka. PS. trochę dziwna nazwa...
#nwo #propaganda #neuropa #ciekawostki
  • 25
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: @sermaciej: Na początku napisali: THIS WORK HAS BEEN BANNED EVERYWHERE/ SAVE IT - PRINT - SPREAD FOR
YOUR SURVIVAL.
PLEASE SPREAD THIS VERSION OF FILE. IT’S A BOOK: YOU MUST READ & IMPLEMENT TO LIVE – A HAPPY LIFE.
LOL
  • Odpowiedz
@szyx22: Też natknąłem się na tę "książkę" przez ten komentarz pod artykułem. Po dłuższym przyjrzeniu się stronce, na której jest zamieszczona, stwierdziłem, że autorem jest jakiś Polak, który ma nieźle #!$%@? we łbie. W ogóle stronka, jak i książka napisane są w jakimś dziwnym stylu, z błędami gramatycznymi, jakby wszystko było pisane z pomocą translatora. Ciężko cokolwiek zrozumieć z tych bredni. Jak dla mnie jest to zbiór wymysłów człowieka chorego na
  • Odpowiedz
@szyx22: W sumie koleś pisze tam trochę o sobie (ale jest tego tak dużo i tak źle napisane, że oczy bolą i nie chce się tego czytać) i wspomina o pobycie w psychiatryku i jakichś dziwnych substancjach, które zażywał. Ogólnie #!$%@? sprawa i ciężko to ogarnąć.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@MattG: No faktycznie troche dziwna sprawa. Ale może chodzi o to, że kiedyś w przeszłości miał problemy ze sobą, a te informacje co są w książce pozwoliły mu wyjść na prostą. Ogólnie sam w necie czytałem sporo przypadków z problemami psychicznymi np. depresja, a w dużym stopniu te problemy spowodowane są przez np. niedobory magnezu, wapnia, grzybica jak np. kandydoza. Depresja to tylko skutek, leczenie jej(psychiatryk np.) nie pomoże jeżeli nie
  • Odpowiedz
@MattG: @konstantynopolitaczykowianeczka: "If anybody takes my suggestion: well. I just say, what I think based on my knowledge, but it’s
for you to choose/ what you decide to, as it’s your life – not mine."
Czyli, wychodzi na to, że są to metody stosowane przez tego typka i jemu to pomaga. I my sami musimy wybrać co może nam pomóc a co nie. Tak to rozumiem.
  • Odpowiedz
@MattG: No nieźle, jak do tego doszedłeś i powiązałeś autora tej książki z jego profilem ? Skoro autor tak "bardzo" się ukrywa... hmmm w sumie udostepnia nawet tą ksiazke na swoim profilu... no ale nie oznacza to, że jest jego.
  • Odpowiedz
@szyx22: A ten pdf to raczej jego autorstwa, bo jak przeglądałem na szybko strony owego pdfa to natrafiłem na jego zdjęcie i parę innych polskich akcentów.
  • Odpowiedz