Wpis z mikrobloga

@owsikalfred: Części do Mercedesów są ogólnie dostępne. Jak kupujesz używkę, to uważaj na przebieg. Skrzynia automatyczna kwalifikuje się do remontu po 200-300kkm w zależności kto i jak nim jeździł - koszt 4-5kcbl
@owsikalfred: powiem Ci latem, bo ojciec kupił 2 tygodnie temu kabrioleta. 230 silnik co prawda, ale rewolucji tam nie ma. ceny części ok, auto nie jest pierwszej młodości, uwagę zwracać na rdzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EnderWiggin: jeżeli mowa o skrzyni 722.6 to wytrzymuje dużo więcej i cala się kupuje za 5 stów. Nie strasz :D

@owsikalfred: najgorsza jest rdza. jak auto jest zdrowe, to wszystko można ogarnąć, a nie mają jakichś większych wad te silniki :)
@Kmita_: A posiadasz może takiego mercedesa albo jest ktoś na wykopie kto posiada ? Własnie an ogłoszeniu widze ze ma ogniska korozji w standardowych miejscach dla mercedesa. Wacham się bo kuzyn ma około 30 kilometrów do komisu. A jak sie fury nie zobaczy nie przejedzie to nie ma co tez dywagować. Szkoda ze zdjecia są tak słabej jakośći
@owsikalfred: clk akurat nie miałem, ale parę mercedesow było, także coś tam wiem.

Ze skrzynią miałem doświadczenia i jest lepiej niż bdb. poza tym warto zerknąć na wiązkę silnika. Zawieszenie jest pancerne, praktycznie takie samo jak w124. Z gazem tez nie ma żadnych problemów. Ogólnie dobre auto bez jakichś wad konstrukcyjnych. Jeżeli nie zostało zajechane przez poprzednich właścicieli i trzyma się blacharsko, to jeździ się tanio i bezproblemowo :) zresztą, są