Wpis z mikrobloga

w zwiazku z tym, ze pierwsza z naszych dzisiejszych bitew ma miejsce na mapie Abbey/Klasztor zapraszam wszystkich z drugiej dywizji, a szczegolnie rozstawiajacych na krotki trening. Pokaze miejscowki, ustawienia na capach jakies podstawowe zalozenia na tej mapie. gralem chyba ze 100 cw na X co prawda na tej mapie, wiec cos tam wiem i mysle kazdy bedzie mogl wyciagnac cos dla siebie i wykorzystac nawet na randomach. pzdr
#mirk0wot
  • 8
via Android
  • 1
juz nie moge edytowac... mysle, ze idealnie byloby zaczac przed 19, bo jeszcze na sand river musimy wejsc (co najmniej dwie bitwy na tej mapie dzisiaj)
Ja zupełnie odpadam w dniu dzisiejszym. będę za was trzymać kciuki Panowie. Z tym treningiem świetny pomysł, zróbcie jakies notatki to sobie skseruje ;)
via Android
  • 0
@Duchowsky: tutaj kserowanie nie pomoze. bedzie puszczona lista obecnosci i to bedzie podstawa zaliczenia tego wykladu. jezeli sie okaze, ze znajda sie tam nazwiska osob nieobecnych zostana one wykreslone wraz z nazwiskiem osoby poprzedzajacej delikwenta na liscie i z tymi osobami widzimy sie na drugim terminie. natomiast zawsze mozna umowic sie na idywidualne konsultacje jesli ktos nie moze w pierwszym terminie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@Duchowsky: tak powaznie to w weekend mialem ten trening zrobic, ale jak nam dzisiaj wypadla bitwa akurat tam to lepiej dzisiaj na szybko to zrobic, a w weekend jak bedzie wiecej ludzi i beda chetni powtorzyc ewentualnie. ja nie mam z tym problemu :)