Wpis z mikrobloga

@Kylphi: Dostałem warna bo napisałem że nie bede grał do czasu keidy nie będzie transferów. xD + usuneli mojego posta, tam forum jest ładnie czyszczone z nieprzychylnych opini itp. Właśnie szukam jak usunąć konto z tamtego forum bo to forum to tylko z nazwy.
Nie musicie też tam grać


@ardo: Słowo klucz, nie będe grał na tym bagnie gdzie bugi na bugtraceze wiszą te same od 3lat a pet locka biega po suficie. Nie będe wspominał już o wszedobylskim combat bugu.
.combatstate


@kiken: I po tym bugi same się naprawiają? Atlantis ma już pare lat a pety biegają jak by brakowało im jakiegoś chromosomu, nikt z tym nic nie robił a teraz nadrabiają sobie modelacją forum. śmiech na sali
@niematakiegologinu: 1,66 dziennie. Tyle dokładnie wychodzi najdroższy prepaid za 100zł na 2 miesiące. Półtora zł za cały dzień grania na globalnym, zawsze dostępnym serwerze, z najnowszym patchem od Blizzarda. Pomijam już prepa za golda, bo wystarczy pare razy pofarmic i ma się na miesiąc prepa. Z kontem, które jest i będzie z wami do osranej śmierci, bo nawet jak wam shackują konto, to blizzard wszystko wam wróci. Ja rozumiem, nostalgia, wotlk
@niematakiegologinu: @niematakiegologinu: Więc nie doceniasz jeszcze tego, że Twój czas jest też warty. WoD był ostatnio po 50 zł, podstawka to śmiech na sali. Dodatki i tak wychodzą co prawie 2 lata, to, że chcieli co rok, no cóż dużo chcieli^^ Ale tak to jest, że was nie da się przekonać. Sami musicie do tego dojść, tak jak mój kuzyn, który jeszcze pare lat temu uparcie twierdził, ze privy są
nie masz prawa narzekać właśnie przez takie osoby jak ty takim twórcą odechciewa się zajmować serwerem.


@MorgnaWhiteII: Nie mam prawa mieć opini że serwer działa #!$%@?? nie bądz śmieszny. Jak dla mnie wcale może nie być ich tego śmiesznego priva, przynajmniej w takiej postaci jak obecnie. Grałem pare lat na #sunwell i wiem jak powinien wyglądać serwer gdzie ktoś w minimalnym stopniu się nim zajmuje a nie dba tylko o to