Wpis z mikrobloga

Czy korzystał ktoś kiedyś z pożyczek prywatnych? Mam rozwijającą się firmę poligraficzną i chciałam zaciągnąć pożyczkę na zakup nowego sprzętu. Poszukałam trochę w sieci i znalazłam CapitalClub, słyszeliście coś o tym? Zdążyłam się już dowiedzieć, że namierzają pożyczkobiorców i pożyczkodawców, kojarzą ich ze sobą i że to pożyczki skierowane do firm. Czy jest tu ktoś, kto pomógłby mi ocenić ewentualne ryzyko?

#firma #pozyczka #pozyczkaprywatna #sociallending
  • 9
  • Odpowiedz
Ooo a to ciekawe. Ja od niedawna interesuję się pożyczkami prywatnymi, ale z perspektywy inwestora. Mam trochę wolnego kapitału i myślałem, żeby coś z nim zrobić w coś zainwestować i zyskać. Co z tym CapitalClubem? Pytałaś się jak to dokładnie działa? Masz jakieś sprawdzone info? Nadal się tym interesujesz w ogóle? Bo widzę, że wpis sprzed dwóch tygodni.
  • Odpowiedz
Wiem tylko tyle, że to pożyczki od osób prywatnych dla firm i tyle. Poszukałam już trochę opinii na ich temat i są dość dobre, więc może warto się tym zainteresować. Mam swoją firmę i właśnie potrzebuję trochę pieniędzy, by ją rozwinąć, dlatego też pytam czy ktoś się już z tym zetknął, bo nie wiem w końcu do dalej robić. Pomysł wydaje się być ok, ale wolałabym jednak żeby ktoś mi doradził. A
  • Odpowiedz
Skoro to pożyczki dla firm, to chyba już znalazłaś rozwiązanie dla siebie :P Pogooglowałem trochę o tym Twoim Capitalu i rzeczywiście, istnieje coś takiego, a opinie ma całkiem niezłe. No nie wiem, przedzwoń tam może, dowiedz się dokładnie co i jak, wydaje mi się, że powinni udzielić Ci informacji, choć jak dla mnie to wszystko dosyć jasno już wynika z ich strony internetowej. W sumie dzięki za namiar, bo szukałem jakiegoś tego
  • Odpowiedz
Koło 50 tysięcy złotych. Nie spieszy mi się póki co, tzn. w ciągu najbliższych trzech miesięcy chciałabym już się zdecydować i “ogarnąć temat”. Dałam sobie trochę czasu, żeby się rozejrzeć, zastanowić, przemyśleć i dobrze wybrać :) A coś proponujesz?
  • Odpowiedz