Wpis z mikrobloga

Zarejestrowałem się jako użytkownik portalu wykop.pl zaniepokojony narastającą na tym portalu falą nienawiści skierowaną ku wartościom będących podwalinami Unii Europejskiej - najwspanialszego projektu w historii Europy. Będę merytorycznie punktował wypowiedzi nacechowane złymi emocjami i obnażał brak logiki w argumentach przeciwników uniwersalnych europejskich wartości. Wszystkich podobnie myślących zapraszam do tego samego. Postawmy opór fali nienawiści.
  • 16
  • Odpowiedz
@DarkMethod: Na Uniwersytecie też byś zadał pytanie w ten wulgarny sposób?
Nie widzę uzasadnienia dla używania odmiennych, niższych standardów wypowiedzi w merytorycznej dyskusji w internecie, dlatego też nie odpowiem na twoje pytanie.
  • Odpowiedz
@Dumny_z_Europy: Na harvardzie ulicznym bez najmniejszego problemu. Oddalam twoje farmazony bo gówno wiesz o unii europejskiej jakbyś się uczył przez 5 lat na studiach tak jak ja o UE to byś nie pisał takich głupot nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
Ja też się uczyłem przez wiele lat na Uniwersytecie o Unii Europejskiej.
Uważam ją za ogromny, piękny projekt, dzięki któremu świat stał się lepszy i uniknęliśmy przemocy i wojen.
  • Odpowiedz
@DarkMethod: to cytat z twojej wypowiedzi:
"dobry wieczor cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik tych gwałtów w kolonii to jest jakas porazka ja mysle ze to niemieckie #!$%@? glupie spoleczenstwo te #!$%@? banda inbecyli ktora glosowala na tych #!$%@? karakanow z CDU to jest jakies #!$%@? nieporozumieni"
Nie mam zamiaru z tobą dyskutować, albowiem używasz języka, którego ja nie toleruję.
  • Odpowiedz
@Dumny_z_Europy: Wobec pojawiających się pytań i oskarżeń o posiadanie innego konta na tym portalu, ponownie oświadczam iż piszę na wykopie tylko z tego nicka! Nie jestem też właścicielem żadnego konta, które uzyskało bana.
Nie zgłaszajcie, że mam "multi-konto" bez solidnych przesłanek.
  • Odpowiedz