Wpis z mikrobloga

@PsyRomancer: A jeżeli piłem dzień wcześniej, ale nadal mam wydychanym powietrzu promile, to jestem da ciebie złym przestępcą mimo że się źle czuję?
przecież te kontrole to maszynka do kręcenia hajsu i robienia z nas bydła, w Niemczech dopiero jak widzą że gość się dziwnie zachowuje to zatrzymują.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: To jedź do Niemczech, ja się cieszę że mamy tak rygorystyczne prawo odnośnie picia i prowadzenia. Cieszę się bo może jakiś idiota nie wsiadzie i nie potraci bliskiej mi osoby bo on to tylko wczoraj pił i dobrze się już dzisiaj czuł. No przecież minęło 8 godzin...
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Jeśli lubisz się #!$%@?ć tak, że na następny dzień wali od Ciebie gorzołą, źle się czujesz i wsiadasz za kółko - to TAK jesteś złym przestępcą. Myślisz że przez noc alkohol magicznie znika z twojej krwi? Rusz muskiem gimbo
  • Odpowiedz
@PsyRomancer: A co ma do rzeczy, że ktoś wypił np. piwo? Może niech wyłapią idiotów co jadą zdenerwowani, niewyspani, zmęczeni po 12 godzinach pracy, tych którzy jadą parę godzin bez postoju??
Powinna być wysoka kara za spowodowanie kolizji/wypadku w innym wypadku nic nikomu do tego jak jadę.
  • Odpowiedz